Bilety autobusoweKijów - Berdyczów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Berdyczów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
16:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
20:30
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
22,65 
Przewoźnik: Podillya-Avtotrans
Autobus: Neoplan
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Berdyczów w 2020 roku

Codziennie
14:27
Czas przejazdu04 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
18:27
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
22,65 
Przewoźnik: Podillya-Avtotrans
Autobus: Neoplan
Ocena:
pon, pią
13:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
16:55
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
24,66 
Przewoźnik: Ukrayinsko-Shvedske ATP 10943
Autobus: Yutong(СВ)
Ocena:
W poniedziałki
07:25
Czas przejazdu04 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
11:30
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
31,82 
Przewoźnik: КОЛІСНИЧЕНКО ПП
Autobus: БАЗ-28
Ocena:
pon, wto
14:00
Czas przejazdu03 h. 25 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
17:25
Berdyczów
32,36 
Przewoźnik: "Колісніченко" ПП
Autobus: ФОЛЬКСВАГН 20
Ocena:
W poniedziałki
09:15
Czas przejazdu03 h. 55 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
13:10
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
32,64 
Przewoźnik: ПОПОВИЧ ВІКТПР ІВАНОВИЧ
Autobus: МЕРСЕДЕС-42
Ocena:
W poniedziałki
11:25
Czas przejazdu03 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
15:05
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
33,54 
Przewoźnik: КОВАЛЕНКО ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА ПП
Autobus: МЕРСЕДЕС-23
Ocena:
W poniedziałki
08:16
Czas przejazdu04 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
12:16
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
34,86 
Przewoźnik: Балла М.А. ФОП
Autobus: БАЗ-25
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu02 h. 40 min
Kijów
Parking (pod mostem), prospekt 40 let Oktjabrja 32
14:40
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
36,92 
Przewoźnik: Yarmiychuk K.O.
Autobus: Mercedes sprinter
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu02 h. 25 min
Kijów
Parking (pod mostem), prospekt 40 let Oktjabrja 32
18:25
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
36,92 
Przewoźnik: Yarmiychuk K.O.
Autobus: Mercedes sprinter
Ocena:
pon, wto
14:27
Czas przejazdu04 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
18:27
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
37,99 
Przewoźnik: ПОДІЛЛЯ-АВТОТРАНС ТОВ
Autobus: ЮТОНГ-27
Ocena:
pon, wto
16:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
20:30
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
38,00 
Przewoźnik: ПОДІЛЛЯ-АВТОТРАНС ТОВ
Autobus: МАН-26
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu02 h. 40 min
Kijów
Parking (pod mostem), prospekt 40 let Oktjabrja 32
23:40
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
38,59 
Przewoźnik: Yarmiychuk K.O.
Autobus: Mersedes Benz sprinter (C)
Ocena:
W poniedziałki
20:30
Czas przejazdu03 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
23:35
Berdyczów
42,28 
Przewoźnik: ЖОЛНАЧ ОЛЕКСАНДР ПП
Autobus: МЕРСЕДЕС-303
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Informacje o trasie autobusu Kijów — Berdyczów
15
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 26 min.
Szacowany czas podróży
07:25 — 11:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:00 — 23:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
26 — 40 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami