Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Annopol

Najlepsza oferta

Codziennie
15:00
Czas przejazdu04 h. 29 min
Katowice
Katowice, ul.P.Skargi
19:29
Annopol
Annopol, ul. Rynek
53,56 
Przewoźnik: Omega Bus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Annopol w 2019 roku

Codziennie
08:00
Czas przejazdu04 h. 29 min
Katowice
Katowice, ul.P.Skargi
12:29
Annopol
Annopol, ul. Rynek
53,56 
Przewoźnik: Omega Bus
Ocena:
pon, śro, czw, nie
09:05
Czas przejazdu04 h. 05 min
Katowice
Katowice, D.A. ul. Piotra Skargi
13:10
Annopol
Annopol, ul.Rynek 01
53,56 
Przewoźnik: As
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu