Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Łubnie

Najlepsza oferta

W poniedziałki
18:50
Czas przejazdu20 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

16:30
+1 dzień

Łubnie

155,00 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Łubnie w 2019 roku

W poniedziałki
18:05
Czas przejazdu21 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

16:30
+1 dzień

Łubnie

155,00 
pon, śro, czw
15:00
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:10
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157

170,00 
pon, czw, sob
12:55
Czas przejazdu24 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

14:50
+1 dzień

Łubnie

AS. Volodymyrskyy pr.(vul. Radyanska, 157), Łubnie

174,00 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu20 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:20
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157

181,96 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu22 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:30
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157

187,42 
wto, czw, nie
12:55
Czas przejazdu25 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

14:50
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157

198,50 
śro, czw, sob
15:00
Czas przejazdu21 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:30
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157

213,39 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Łubnie
Do miasta Katowice
Z miasta Łubnie
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu