Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Łubnie w 2018 rok roku

15:00
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 20 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
12:55
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
Czas przejazdu 25 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 21 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
12:55
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 24 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
pon, czw
15:00
Czas przejazdu 20 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

12:10
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157

170
15:00
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
12:10
+1 dzień
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
12:55
Czas przejazdu 25 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

14:50
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157

174
12:55
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
14:15
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
14:50
+1 dzień
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
15:00
Czas przejazdu 21 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

12:05
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157

174
15:00
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
16:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
22:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
06:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
08:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
11:20
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
12:05
+1 dzień
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
12:55
Czas przejazdu 24 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

14:50
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157

178
12:55
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
14:50
+1 dzień
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Łubnie
Do miasta Katowice
Z miasta Łubnie