Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Jasina w 2019 rok roku

13:25
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 2 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00
ЯСІНЯ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw
14:20
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 3 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20
ЯСІНЯ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob, nie
09:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 2 godz. 52 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:52
ЯСІНЯ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob, nie
11:40
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 2 godz. 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:17
ЯСІНЯ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob, nie
14:40
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 3 godz. 4 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:44
ЯСІНЯ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
15:45
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 2 godz. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:44
ЯСІНЯ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
18:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 2 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
ЯСІНЯ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob, nie
12:35
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 3 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:40
ЯСІНЯ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob, nie
05:45
Dworzec kolejowy, ul. Prywokzalna 1
w drodze 2 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15
Przystanek, ul. Myru 25
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 27.01, 31.01, 01.02, 03.02...
04:10
Dworzec kolejowy, ul. Prywokzalna 1
w drodze 3 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30
Przystanek, ul. Myru 25
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec kolejowy, ul. Prywokzalna 1
w drodze 2 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30
Przystanek, ul. Myru 25
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Jasina w 2019 rok roku

pon, wto, śro, czw
13:25
2 godz. 35 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

16:00

Jasina

ЯСІНЯ, null

16,53 
13:25
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
16:00
Jasina
ЯСІНЯ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ДУТЧАК В.Я(ФОП)
  • БАЗ-25

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw, pią, sob, nie
14:20
3 godz. 0 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

17:20

Jasina

ЯСІНЯ, null

16,96 
14:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
17:20
Jasina
ЯСІНЯ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ІВ-АВТО ТЗОВ
  • БАЗ-29
pon, czw, pią, sob, nie
09:00
2 godz. 52 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

11:52

Jasina

ЯСІНЯ, null

18,39 
09:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:52
Jasina
ЯСІНЯ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • АТП 12629 ТЗОВ
  • БАЗ-29
pon, czw, pią, sob, nie
11:40
2 godz. 37 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

14:17

Jasina

ЯСІНЯ, null

18,39 
11:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
14:17
Jasina
ЯСІНЯ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • АТП 12629 ТЗОВ
  • БАЗ-29

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw
14:40
3 godz. 4 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

17:44

Jasina

ЯСІНЯ, null

18,39 
14:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
17:44
Jasina
ЯСІНЯ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • АТП 12629 ТЗОВ
  • БАЗ-29
pon, czw
15:45
2 godz. 59 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

18:44

Jasina

ЯСІНЯ, null

18,39 
15:45
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:44
Jasina
ЯСІНЯ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • АТП 12629 ТЗОВ
  • МЕРСЕДЕС-18
pon, czw, pią, sob, nie
18:00
2 godz. 40 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

20:40

Jasina

ЯСІНЯ, null

18,74 
18:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
20:40
Jasina
ЯСІНЯ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БОЖАК Я.П. (ФОП)
  • БАЗ-29
pon, czw, pią, sob, nie
12:35
3 godz. 5 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

15:40

Jasina

ЯСІНЯ, null

20,19 
12:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:40
Jasina
ЯСІНЯ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БОЧКОР І СИНИ ТОВ
  • БАЗ-29
25.01, 27.01, 31.01, 01.02, 03.02...
05:45
2 godz. 30 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec kolejowy, ul. Prywokzalna 1

08:15

Jasina

Przystanek, ul. Myru 25

42,16 
05:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec kolejowy, ul. Prywokzalna 1
06:25
Jaremcze
Dworzec autobusowy Jaremcze, ul. Swobody 234
07:00
Tatariv
Przystanek, ul. Nezalezhnosti 20
07:20
Polanica
Nova poczta 1 urząd, ul. Karpatska
07:30
Bukovel
Parking 1 liftu, śledzić 2V
08:15
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bondar V.V.
  • Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
Codziennie
04:10
3 godz. 20 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec kolejowy, ul. Prywokzalna 1

07:30

Jasina

Przystanek, ul. Myru 25

49,19 
04:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec kolejowy, ul. Prywokzalna 1
05:20
Jaremcze
Mini market Rosinka, ul. Svobody 292A
05:50
Mikuliczyn
Mykulytshyn, Mykulytshyn
06:10
Tatariv
Przystanek, ul. Nezalezhnosti 20
06:20
Yablunytsia
Jasina, Ukraina, Zakarpacki
06:30
Polanica
Polanica, Polanica
06:45
Bukovel
7 lift, schować Scziwki 1
07:15
Lazeshchyna
Jasina, Ukraina, Zakarpacki
07:30
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ukrvoyazh
  • Mercedes-Benz VIP (Free)
Codziennie
07:00
2 godz. 30 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec kolejowy, ul. Prywokzalna 1

09:30

Jasina

Przystanek, ul. Myru 25

49,19 
06:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec kolejowy, ul. Prywokzalna 1
07:50
Jaremcze
Mini market Rosinka, ul. Svobody 292A
08:25
Mikuliczyn
Mykulytshyn, Mykulytshyn
08:35
Tatariv
Jasina, Ukraina, Zakarpacki
08:40
Yablunytsia
Jasina, Ukraina, Zakarpacki
08:45
Polanica
Nova poczta 1 urząd, ul. Karpatska
08:50
Bukovel
7 lift, schować Scziwki 1
09:30
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ukrvoyazh
  • Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
Popularne kierunki
Do miasta Jasina
Z miasta Jasina
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!