Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Iwano-Frankiwsk — Jasina

Najlepsza oferta

Poza wto i nie
14:40
Czas przejazdu03 h. 04 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

17:44

Jasina

ЯСІНЯ,

18,98 

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Jasina w 2019 rok roku

Codziennie
11:40
Czas przejazdu02 h. 37 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

14:17

Jasina

ЯСІНЯ,

19,14 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu02 h. 40 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

20:40

Jasina

ЯСІНЯ,

19,52 
Codziennie
13:25
Czas przejazdu02 h. 35 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

16:00

Jasina

ЯСІНЯ,

20,53 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu02 h. 52 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

11:52

Jasina

ЯСІНЯ,

20,62 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu03 h. 00 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

17:20

Jasina

ЯСІНЯ,

20,62 
pon, śro, pią, nie
12:35
Czas przejazdu03 h. 05 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

15:40

Jasina

20,81 
pią, sob, nie
07:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec kolejowy, ul. Prywokzalna 1

09:30

Jasina

Przystanek, ul. Myru 25

53,78 
Popularne kierunki
Do miasta Jasina
Z miasta Jasina
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu