Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rachów — Jasina

Najlepsza oferta

pon, pią
18:00
Czas przejazdu45 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

18:45

Jasina

ЯСІНЯ,

5,91 

Rozkład jazdy autobusów Rachów — Jasina w 2019 rok

pon, śro
12:55
Czas przejazdu45 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

13:40

Jasina

ЯСІНЯ,

5,92 
W dni powszednie
17:00
Czas przejazdu55 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

17:55

Jasina

ЯСІНЯ,

5,93 
W dni powszednie
08:10
Czas przejazdu45 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

08:55

Jasina

ЯСІНЯ,

6,09 
W dni powszednie
15:20
Czas przejazdu45 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

16:05

Jasina

ЯСІНЯ,

6,09 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu40 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

19:00

Jasina

ЯСІНЯ,

7,34 
Codziennie
19:04
Czas przejazdu56 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

20:00

Jasina

ЯСІНЯ,

7,45 
Codziennie
06:10
Czas przejazdu45 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

06:55

Jasina

ЯСІНЯ,

7,61 
W poniedziałki
10:15
Czas przejazdu55 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

11:10

Jasina

ЯСІНЯ,

7,77 
Codziennie
09:35
Czas przejazdu50 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

10:25

Jasina

ЯСІНЯ,

8,04 
Codziennie
11:55
Czas przejazdu50 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

12:45

Jasina

ЯСІНЯ,

8,04 
Codziennie
13:50
Czas przejazdu55 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

14:45

Jasina

ЯСІНЯ,

8,04 
Codziennie
16:36
Czas przejazdu50 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

17:26

Jasina

ЯСІНЯ,

8,05 
Codziennie
16:05
Czas przejazdu40 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

16:45

Jasina

ЯСІНЯ,

8,11 
Codziennie
01:15
Czas przejazdu50 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

02:05

Jasina

ЯСІНЯ,

8,19 
W dni powszednie
21:45
Czas przejazdu40 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

22:25

Jasina

ЯСІНЯ,

8,25 
Codziennie
19:15
Czas przejazdu45 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

20:00

Jasina

ЯСІНЯ,

8,32 
Popularne kierunki
Do miasta Rachów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu