Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Jaremcze — Jasina

Najlepsza oferta

Codziennie
10:47
Czas przejazdu01 h. 05 min

Jaremcze

Dworzec autobusowy Jaremcze, ul. Swobody 234

11:52

Jasina

ЯСІНЯ,

7,27 

Rozkład jazdy autobusów Jaremcze — Jasina w 2019 rok

Codziennie
08:30
Czas przejazdu01 h. 15 min

Jaremcze

Dworzec autobusowy Jaremcze, ul. Swobody 234

09:45

Jasina

ЯСІНЯ,

7,27 
Codziennie
12:05
Czas przejazdu01 h. 05 min

Jaremcze

Dworzec autobusowy Jaremcze, ul. Swobody 234

13:10

Jasina

ЯСІНЯ,

7,38 
Codziennie
07:10
Czas przejazdu01 h. 08 min

Jaremcze

Dworzec autobusowy Jaremcze, ul. Swobody 234

08:18

Jasina

ЯСІНЯ,

7,42 
pią, sob, nie
08:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Jaremcze

Mini market Rosinka, ul. Svobody 292A

09:30

Jasina

Przystanek, ul. Myru 25

52,02 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu