Bilety autobusoweJasina - Jaremcze

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Jasina — Jaremcze

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
12:00
Czas przejazdu50 min
Jasina
Dworzec autobusowy, ul. Myra 6
12:50
Jaremcze
Dworzec autobusowy Jaremcze, ul. Swobody 234
8,21 
Przewoźnik: Nov-Trans-Avto
Autobus: Mercedes 47 СВ
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Jasina — Jaremcze w 2020 roku

W poniedziałki
06:15
Czas przejazdu01 h. 05 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
07:20
Jaremcze
ЯРЕМЧА,
10,79 
Przewoźnik: ТОВ ІВ-Авто
Autobus: ІВЕКО 035-12D
Ocena:
Poza nie
07:00
Czas przejazdu01 h. 30 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
08:30
Jaremcze
ЯРЕМЧА,
10,79 
Przewoźnik: ТОВ ІВ-Авто
Autobus: БАЗ АО79.30
Ocena:
Codziennie
11:15
Czas przejazdu01 h. 10 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
12:25
Jaremcze
ЯРЕМЧА,
10,83 
Przewoźnik: ТЗОВ БОЧКОР І СИНИ
Autobus: БОГДАН АО9212
Ocena:
Codziennie
10:35
Czas przejazdu55 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
11:30
Jaremcze
ЯРЕМЧА,
10,96 
Przewoźnik: ТОВ ІВ-Авто
Autobus: БАЗ АО79-26
Ocena:
Codziennie
12:55
Czas przejazdu01 h. 09 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
14:04
Jaremcze
ЯРЕМЧА,
10,96 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu01 h. 15 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
16:05
Jaremcze
ЯРЕМЧА,
10,96 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79-26
Ocena:
Codziennie
19:05
Czas przejazdu01 h. 06 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
20:11
Jaremcze
ЯРЕМЧА,
10,96 
Przewoźnik: АТП 12629
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
17:28
Czas przejazdu01 h. 07 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
18:35
Jaremcze
ЯРЕМЧА,
10,97 
Przewoźnik: МИКИТЮК М.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС 412D
Ocena:
Codziennie
16:50
Czas przejazdu01 h. 40 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
18:30
Jaremcze
ЯРЕМЧА,
11,06 
Przewoźnik: ТДВ ДЕНИСІВКА
Autobus: МЕРСЕДЕС 0303
Ocena:
Codziennie
02:10
Czas przejazdu01 h. 00 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
03:10
Jaremcze
ЯРЕМЧА,
11,53 
Przewoźnik: ТДВ ДЕНИСІВКА
Autobus: ІКАРУС 256
Ocena:
Poza nie
12:00
Czas przejazdu50 min
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
12:50
Jaremcze
11,95 
Przewoźnik: ПП "НОВ-ТРАНС-АВТО"
Autobus: НЕОПЛАН 116
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Jasina — Jaremcze
12
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 8 min.
Szacowany czas podróży
02:10 — 03:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:05 — 20:11
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
10 — 12 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami