Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Iwano-Frankiwsk — Rachów

Najlepsza oferta

Poza nie
08:45
Czas przejazdu03 h. 15 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:00
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
25,36 
Przewoźnik: D.M.D GROUP
Autobus: NeoplanN216H
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Rachów w 2019 roku

Codziennie
18:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
21:30
Rachów
РАХІВ,
26,37 
Przewoźnik: БОЖАК Я.П. (ФОП)
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Codziennie
11:40
Czas przejazdu03 h. 20 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:00
Rachów
РАХІВ,
27,36 
Przewoźnik: АТП 12629 ТЗОВ
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Poza nie
14:40
Czas przejazdu04 h. 00 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:40
Rachów
РАХІВ,
27,36 
Przewoźnik: АТП 12629 ТЗОВ
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Codziennie
13:25
Czas przejazdu03 h. 25 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
16:50
Rachów
РАХІВ,
27,72 
Przewoźnik: ДУТЧАК В.Я(ФОП)
Autobus: БАЗ-25
Ocena:
Codziennie
14:20
Czas przejazdu03 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:10
Rachów
РАХІВ,
27,82 
Przewoźnik: ІВ-АВТО ТЗОВ
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu03 h. 45 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:45
Rachów
РАХІВ,
27,83 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП-12106 ТДВ
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Codziennie
12:35
Czas przejazdu04 h. 05 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
16:40
Rachów
РАХІВ,
28,39 
Przewoźnik: ПІДВОЛОЧИСЬКЕ АТП 16141 ПАТ
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Rachów
Z miasta Rachów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu