Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sołotwyno — Rachów

Najlepsza oferta

Codziennie
09:15
Czas przejazdu01 h. 25 min
Sołotwyno
Dworzec autobusowy Solotvyno, ul. Sportyvna
10:40
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
10,44 
Przewoźnik: Nov-Trans-Avto
Autobus: Neoplan
Ocena:
3.8

Rozkład jazdy autobusów Sołotwyno — Rachów w 2019 roku

Codziennie
17:45
Czas przejazdu01 h. 14 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
18:59
Rachów
РАХІВ,
10,72 
Przewoźnik: ГОРВАТ Ю.А.
Autobus: ІКАРУС 256
Ocena:
Codziennie
05:30
Czas przejazdu55 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
06:25
Rachów
РАХІВ,
10,83 
Przewoźnik: АТП 12629
Autobus: БАЗ АО79-26
Ocena:
Codziennie
06:00
Czas przejazdu01 h. 20 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
07:20
Rachów
РАХІВ,
11,18 
Przewoźnik: СОКАЛЬСЬКА С.І.
Autobus: МЕРСЕДЕС Е330
Ocena:
Codziennie
07:50
Czas przejazdu01 h. 10 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
09:00
Rachów
РАХІВ,
11,37 
Przewoźnik: БОЖАК Я.П.
Autobus: БАЗ АО79-26
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu01 h. 05 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
18:15
Rachów
РАХІВ,
11,48 
Przewoźnik: АТП 12629
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
17:49
Czas przejazdu01 h. 21 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
19:10
Rachów
РАХІВ,
11,57 
Przewoźnik: БОЛДИЖАР П.П.
Autobus: БАЗ АО79.24
Ocena:
Codziennie
18:23
Czas przejazdu01 h. 57 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
20:20
Rachów
РАХІВ,
11,57 
Przewoźnik: БОЛДИЖАР П.П.
Autobus: БАЗ АО79.24
Ocena:
Codziennie
20:35
Czas przejazdu50 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
21:25
Rachów
РАХІВ,
11,57 
Przewoźnik: БОЛДИЖАР П.П.
Autobus: БАЗ АО79.24
Ocena:
W dni powszednie
20:50
Czas przejazdu50 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
21:40
Rachów
РАХІВ,
11,57 
Przewoźnik: БОЛДИЖАР П.П.
Autobus: БАЗ АО79.19
Ocena:
Codziennie
08:20
Czas przejazdu01 h. 10 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
09:30
Rachów
РАХІВ,
11,65 
Przewoźnik: ТОВ ІВ-Авто
Autobus: БАЗ АО79-26
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
10:25
Rachów
РАХІВ,
11,65 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
09:53
Czas przejazdu01 h. 18 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
11:11
Rachów
РАХІВ,
11,65 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
10:55
Czas przejazdu01 h. 30 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
12:25
Rachów
РАХІВ,
11,65 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
16:40
Czas przejazdu01 h. 20 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
18:00
Rachów
РАХІВ,
11,65 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
19:14
Czas przejazdu01 h. 06 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
20:20
Rachów
РАХІВ,
11,65 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
11:50
Czas przejazdu01 h. 32 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
13:22
Rachów
РАХІВ,
11,66 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79-26
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu01 h. 31 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
16:31
Rachów
РАХІВ,
11,67 
Przewoźnik: МИКИТЮК М.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС 412D
Ocena:
W dni powszednie
16:25
Czas przejazdu01 h. 20 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
17:45
Rachów
РАХІВ,
11,67 
Przewoźnik: ТЗОВ БОЧКОР І СИНИ
Autobus: БАЗ АО79.24
Ocena:
Codziennie
14:35
Czas przejazdu01 h. 25 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
16:00
Rachów
РАХІВ,
11,78 
Przewoźnik: ТДВ ДЕНИСІВКА
Autobus: МЕРСЕДЕС 0303
Ocena:
W dni powszednie
11:25
Czas przejazdu01 h. 10 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
12:35
Rachów
РАХІВ,
12,02 
Przewoźnik: ШІК-ТРАНС
Autobus: БАЗ АО79.19
Ocena:
Codziennie
14:03
Czas przejazdu01 h. 17 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
15:20
Rachów
РАХІВ,
12,28 
Przewoźnik: АТ УЖГОРОДСЬКЕ АТП-12107
Autobus: БАЗ АО79.19
Ocena:
Codziennie
23:50
Czas przejazdu01 h. 05 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
00:55
+1 dzień
Rachów
РАХІВ,
12,28 
Przewoźnik: ТДВ ДЕНИСІВКА
Autobus: ІКАРУС 256
Ocena:
Codziennie
12:15
Czas przejazdu45 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
13:00
Rachów
РАХІВ,
12,30 
Przewoźnik: КОРОЛЬ Я.Ю.
Autobus: БАЗ АО79.19
Ocena:
Codziennie
09:15
Czas przejazdu01 h. 25 min
Sołotwyno
СОЛОТВИНО, вул. Спортивна
10:40
Rachów
РАХІВ,
14,77 
Przewoźnik: ПП "НОВ-ТРАНС-АВТО"
Autobus: НЕОПЛАН 116
Ocena:
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu