Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweRachów - Sołotwyno

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rachów — Sołotwyno

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
14:35
Czas przejazdu01 h. 25 min
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
16:00
Sołotwyno
Dworzec autobusowy Solotvyno, ul. Sportyvna
9,64 
Przewoźnik: ДЕНИСІВКА ТДВ
Autobus: Средней вместимости
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Rachów — Sołotwyno w 2020 roku

Codziennie
12:10
Czas przejazdu01 h. 15 min
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
13:25
Sołotwyno
Dworzec autobusowy Solotvyno, ul. Sportyvna
10,67 
Przewoźnik: Nov-Trans-Avto
Autobus: Mercedes 47 СВ
Ocena:
Codziennie
08:40
Czas przejazdu01 h. 08 min
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
09:48
Sołotwyno
СОЛОТВИНО,
11,43 
Przewoźnik: БОЛДИЖАР П.П.
Autobus: БАЗ АО79-29
Ocena:
Codziennie
03:00
Czas przejazdu01 h. 19 min
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
04:19
Sołotwyno
СОЛОТВИНО,
11,52 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
05:05
Czas przejazdu01 h. 23 min
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
06:28
Sołotwyno
СОЛОТВИНО,
11,52 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
12:20
Czas przejazdu01 h. 31 min
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
13:51
Sołotwyno
СОЛОТВИНО,
11,52 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
Codziennie
13:20
Czas przejazdu01 h. 20 min
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
14:40
Sołotwyno
СОЛОТВИНО,
11,52 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:
W dni powszednie
04:35
Czas przejazdu01 h. 08 min
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
05:43
Sołotwyno
СОЛОТВИНО,
11,54 
Przewoźnik: ТЗОВ БОЧКОР І СИНИ
Autobus: БАЗ АО79.24
Ocena:
pon, czw, pią
14:10
Czas przejazdu01 h. 16 min
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
15:26
Sołotwyno
СОЛОТВИНО,
11,85 
Przewoźnik: ШІК-ТРАНС
Autobus: БАЗ АО79.19
Ocena:
Codziennie
16:20
Czas przejazdu01 h. 20 min
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
17:40
Sołotwyno
СОЛОТВИНО,
12,14 
Przewoźnik: АТ УЖГОРОДСЬКЕ АТП-12107
Autobus: ІКАРУС 250
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Rachów — Sołotwyno
10
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 18 min.
Szacowany czas podróży
03:00 — 04:19
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:20 — 17:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
10 — 14 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami