Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Homel — Kijów

Najlepsza oferta

W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu05 h. 10 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

20:10

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

34,55 

Rozkład jazdy autobusów Homel — Kijów w 2019 rok roku

Codziennie
06:10
Czas przejazdu05 h. 30 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

11:40

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

35,64 
Codziennie
07:50
Czas przejazdu05 h. 50 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

13:40

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

35,64 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu05 h. 59 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

17:29

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

35,64 
pon, wto
21:25
Czas przejazdu07 h. 00 min
+1 dzień

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

04:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

35,82 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu04 h. 55 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

22:55

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

38,17 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu05 h. 59 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

15:29

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

40,49 
W niedziele
15:00
Czas przejazdu05 h. 40 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

20:40

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

40,53 
W soboty
23:40
Czas przejazdu05 h. 10 min
+1 dzień

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

04:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

50,38 
pon, wto, śro, nie
01:50
Czas przejazdu06 h. 40 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

08:30

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

81,29 
Codziennie
00:45
Czas przejazdu06 h. 35 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

07:20

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

90,95 
27.05, 01.06, 02.06...
00:31
Czas przejazdu04 h. 29 min

Homel

Centrum handlowe Didas Persia (parking), prospekt Kosmonawtow 61

05:00

Kijów

Metro Czernihiwska, metro Czernihiwska; ul. Popudrenka 44

91,61 
Popularne kierunki
Z miasta Homel
Do miasta Kijów
Do miasta Homel
Z miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu