Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Gdańsk — Gdynia

Najlepsza oferta

Codziennie
07:01
Czas przejazdu30 min

Gdańsk

Gdańsk, 3-go Maja

07:31

Gdynia

Gdynia, Pl. Konstytucji

9,27 

Rozkład jazdy autobusów Gdańsk — Gdynia w 2019 rok

Codziennie
06:09
Czas przejazdu53 min

Gdańsk

Gdańsk, Gdańsk, Rafineria 1110

07:02

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

13,65 
Codziennie
04:15
Czas przejazdu30 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

04:45

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

17,85 
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Gdynia
Do miasta Gdańsk
Z miasta Gdynia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu