Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Eindhoven — Wrocław w 2019 rok roku

18:00
EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2
Czas przejazdu 12 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob, nie
16:00
Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan; Eindhoven
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
23:10
EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, sob
pon, śro, sob, nie
18:00
Czas przejazdu 12 h. 15 min
+1 dzień

Eindhoven

EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2

06:15
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

189
18:00
Eindhoven
EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2
06:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
16:00
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Eindhoven

Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan; Eindhoven

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

267
16:00
Eindhoven
Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan; Eindhoven
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, sob
23:10
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Eindhoven

EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

301
23:10
Eindhoven
EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Eindhoven
Do miasta Wrocław
Do miasta Eindhoven
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!