Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Czerwonogród — Poznań w 2019 rok roku

śro, sob
01:30
15 godz. 40 min w drodze

Czerwonogród

Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3

17:10

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

150,61 
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
śro, sob
01:30
15 godz. 40 min w drodze

Czerwonogród

Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3

17:10

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

150,61 
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Przystanek, ul. Kolejowa 1
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, sob
01:30
16 godz. 40 min w drodze

Czerwonogród

Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3

17:10

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

155,04 
01:30
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Do miasta Poznań
Z miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży