Bilety autobusoweŁuck - Szczecin

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łuck — Szczecin

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
22:25
Czas przejazdu21 h. 35 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
19:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
117,70 
Przewoźnik: Ukrlines
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Łuck — Szczecin w 2020 roku

pon, wto, pią, sob
22:20
Czas przejazdu18 h. 00 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
120,00 
Przewoźnik: FOP BOREJCZUK
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu15 h. 40 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
10:10
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
142,62 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
4.5
pon, czw, sob
01:05
Czas przejazdu22 h. 30 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:35
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
145,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Poza nie
13:15
Czas przejazdu19 h. 25 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:40
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
147,90 
Przewoźnik: Mustang Trans
Ocena:
Poza sob
21:10
Czas przejazdu18 h. 50 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
150,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
Dni nieparzyste
17:00
Czas przejazdu18 h. 20 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
11:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
151,01 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
19:55
Czas przejazdu19 h. 05 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
151,01 
Przewoźnik: Shabliy A.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
14:50
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
151,01 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
21:10
Czas przejazdu17 h. 50 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
151,01 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
3.7
Poza sob
17:00
Czas przejazdu19 h. 20 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
11:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
153,00 
Przewoźnik: Mustang Trans
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu20 h. 30 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:30
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
153,00 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
śro, sob
01:05
Czas przejazdu21 h. 30 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:35
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
167,79 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Dni parzyste
13:15
Czas przejazdu18 h. 05 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
167,79 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
3.7
śro, sob
01:05
Czas przejazdu21 h. 30 min
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:35
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
176,18 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Łuck
Do miasta Łuck
Informacje o trasie autobusu Łuck — Szczecin
18
Liczba autobusów w kierunku
18 godz. 59 min.
Szacowany czas podróży
01:05 — 22:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:25 — 19:00
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
174 — 551 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami