Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
03.03.17906

Krążymy po Europie z Busfor: z Polski do Niemiec

Kalejdoskop podróży

Co jest potrzebne żeby wygodnie podróżować? Należy znaleźć trochę wolnego czasu, określić dokąd chcemy jechać, wybrać przejazd i kupić bilety.

W tych kwestiach załoga Busfor jest świetnym doradcą! Zbieramy dla Was najpopularniejsze miasta-kierunki podróży z Polski i sugerujemy do których państw można udać się w poszukiwaniu niezapomnianych wrażeń.

Pierwszy kraj w naszym kalejdoskopie to Niemcy. W drogę!

Zaglądamy do serca Niemiec

Berlin

Berlin to miasto o wielu twarzach, piękne o każdej porze roku. Integruje współczesną architekturę i ciche parki, wystawne karnawały i klasyczne festiwale, rozmarzoną młodzież i wiecznie spieszących się do pracy urzędników. Wiosenny Myfest, letnia Piwna Mila, Sylwester czy Międzynarodowy Zielony Tydzień - każdy turysta znajdzie tam coś dla siebie.

Rzeczne miasto z morską biografią

Hamburg

Drugi co do wielkości port i absolutny europejski rekordzista jeśli chodzi o ilość mostów - to Hamburg. Liczne bary i place koncertowe miasta są zawsze gotowe zagwarantować rozrywkę gościom, jezioro Alster z przyjemnością przywita sportsmenów na liczącej siedem kilometrów “ścieżce zdrowia”, a łabędzie koło ratusza nie zapomną poprosić Was o poczęstunek.

Fabryka BMW i bawarskie piwo

Monachium

Ojczyzna Octoberfest, stolica bawarskiej kuchni i zwycięzca pikników - przedstawiamy Monachium. W tym mieście metro ma status osobliwości, a liczba muzeów przekracza 150. Monachijski Angielski Ogród jest jednym z największych na świecie, a spacery po nim mogą zająć cały dzień. Na pewno będzie smacznie, niestandardowo i długo tego nie zapomnicie.

Jeśli zechcecie przedłużyć Waszą podróż po Niemczech, na stronie Busfor zawsze znajdziecie bilety do innych miast. Na przykład do Kolonii, Bochum, Essen, Hanoweru czy Brunszwiku.

Niezapomnianych podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów