Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweZaporoże – Chmielnicki

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Zaporoże — Chmielnicki

Najlepsza oferta

Codziennie
19:10
Czas przejazdu16 h. 50 min
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
12:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
96,38 
Przewoźnik: Mitchenko S.M.
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Zaporoże — Chmielnicki w 2020 roku

25.01, 27.01, 29.01, 31.01...
19:10
Czas przejazdu16 h. 50 min
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
12:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
98,01 
Przewoźnik: TRIGOR
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
wto, czw, sob
17:30
Czas przejazdu14 h. 50 min
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
08:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
106,18 
Przewoźnik: VINEV Tzov
Autobus: Setra 49C
Ocena:
pon, śro, pią
19:00
Czas przejazdu16 h. 55 min
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
11:55
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
122,51 
Przewoźnik: Mitchenko S.M.
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Zaporoże
Do miasta Zaporoże

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu