Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Winnica — Legnica

Najlepsza oferta

Poza czw i nie
06:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:00
+1 dzień

Legnica

Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1, Legnica

130,00 

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Legnica w 2019 rok roku

Codziennie
14:00
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

140,00 
25.05, 26.05, 01.06, 02.06, 08.06...
15:30
Czas przejazdu17 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

140,00 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu21 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:25
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

144,20 
pon, wto, czw, sob
09:45
Czas przejazdu23 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:20
+1 dzień

Legnica

ul. Jaworzyńska 238 - stacja ORLEN, Legnica

150,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu22 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:50
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

150,00 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu22 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

10:00
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

153,00 
Poza pon i czw
06:00
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:00
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

159,94 
wto, czw, sob, nie
09:45
Czas przejazdu22 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:20
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

159,94 
W niedziele
06:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:00
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

164,73 
W niedziele
06:20
Czas przejazdu19 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

02:00
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

164,73 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

167,55 
25.05, 26.05, 01.06, 02.06, 08.06...
15:30
Czas przejazdu17 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

167,55 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu20 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

170,00 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

170,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu21 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:50
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

175,16 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu21 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

09:50
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

175,16 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu18 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:30
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

180,43 
Codziennie
10:10
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

04:30
+1 dzień

Legnica

ЛЕГНІЦА,

197,39 
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Winnica
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu