Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Legnica w 2018 rok roku

09:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 20.12, 24.12, 25.12...
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 20 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 22 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 18.12, 21.12, 22.12...
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
12:30
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 22 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
10:10
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+1 dzień
ЛЕГНІЦА;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
09:50
Czas przejazdu 18 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

04:30
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

138
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:35
Rzeszów
"Legnica; Polska, Dolnośląskie"
23:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:05
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
02:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
03:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
04:30
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 20.12, 24.12, 25.12...
14:00
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

138
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:20
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

140
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:20
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu 20 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

140
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
09:20
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:50
Czas przejazdu 19 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

04:30
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

145
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
04:30
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu 22 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

09:50
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238

150
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
09:50
+1 dzień
Legnica
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 18.12, 21.12, 22.12...
14:00
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

153
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:20
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, sob
06:00
Czas przejazdu 19 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

01:00
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

153
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
08:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
20:20
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
21:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:55
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
01:00
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
12:30
Czas przejazdu 22 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

10:00
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238

153
12:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
10:00
+1 dzień
Legnica
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kozak Express

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:10
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

04:30
+1 dzień

Legnica

ЛЕГНІЦА;

161
10:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
04:30
+1 dzień
Legnica
ЛЕГНІЦА;
  • Autobus
  • СКАНИЯ
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СТЕЦИК ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

09:50
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238

167
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
14:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
19:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:20
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:50
+1 dzień
Legnica
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

09:50
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238

167
12:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
14:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
19:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:20
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:50
+1 dzień
Legnica
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Winnica
Z miasta Legnica