Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Legnica w 2019 rok roku

Codziennie
14:00
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

140,00 
13:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
15:30
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

140,00 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Legnica, Polska, Dolnośląskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
W poniedziałki
12:00
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

10:00
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

153,00 
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:00
+1 dzień
Legnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kozak Express
W poniedziałki
12:30
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

10:00
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

153,00 
12:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:00
+1 dzień
Legnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kozak Express
wto, śro, sob, nie
06:00
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:00
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

154,08 
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
09:50
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:30
+1 dzień

Legnica

ЛЕГНІЦА, null

154,69 
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
+1 dzień
Legnica
ЛЕГНІЦА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СТЕЦИК ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ(м.ВІННИЦЯ)
  • МЕРСЕДЕС Б.50

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
10:10
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

04:30
+1 dzień

Legnica

ЛЕГНІЦА, null

154,69 
10:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
04:30
+1 dzień
Legnica
ЛЕГНІЦА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СТЕЦИК ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ
  • СКАНИЯ
W poniedziałki
14:00
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

ЛЕГНІЦА, null

154,69 
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
+1 dzień
Legnica
ЛЕГНІЦА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "ТЕРНВОЯЖ"
  • МЕРСЕДЕС Б.50
Codziennie
14:00
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

161,42 
13:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:30
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

161,42 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
09:50
18 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:30
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

168,75 
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Legnica, Polska, Dolnośląskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:30
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:00
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:50
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

168,75 
11:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:50
+1 dzień
Legnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:30
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

09:50
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

168,75 
11:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:50
+1 dzień
Legnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Winnica
Z miasta Legnica
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!