Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Legnica — Winnica

Najlepsza oferta

Poza czw i nie
17:25
Czas przejazdu22 h. 35 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1, Legnica

17:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

130,00 

Rozkład jazdy autobusów Legnica — Winnica w 2019 rok roku

Poza pon i czw
17:25
Czas przejazdu22 h. 25 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

16:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

130,00 
23.05, 24.05, 30.05, 31.05, 06.06...
16:30
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

140,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

140,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

140,08 
23.05, 24.05, 30.05, 31.05, 06.06...
16:30
Czas przejazdu20 h. 30 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

13:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

140,08 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

144,20 
Poza wto i sob
11:00
Czas przejazdu21 h. 10 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

144,20 
wto, sob
11:00
Czas przejazdu21 h. 10 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

144,20 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu22 h. 10 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

08:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
pon, wto, czw, sob
10:20
Czas przejazdu23 h. 45 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

10:05
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
pon, śro, pią, sob
10:20
Czas przejazdu22 h. 45 min
+1 dzień

Legnica

ul. Jaworzyńska 238 - stacja ORLEN, Legnica

10:05
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu22 h. 40 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

150,12 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu23 h. 10 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

08:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,12 
W czwartki
18:00
Czas przejazdu26 h. 40 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

20:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

165,17 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu21 h. 00 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

170,00 
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Do miasta Winnica
Z miasta Winnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu