Rozkład jazdy PKS Warszawa – Sławuta

12:00
3 lip
03:00
4 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy, pl. Szewczenka, 13
Kupić za
90,00
12:00
3 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
20:50
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
4 lip
Sławuta
Dworzec autobusowy, pl. Szewczenka, 13
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
3 lip
06:20
4 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy, pl. Szewczenka, 13
Kupić za
70,10
17:30
3 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:25
Chełm
00:15
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
4 lip
Sławuta
Dworzec autobusowy, pl. Szewczenka, 13
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Sławuta
Do miasta Warszawa
Z miasta Sławuta