Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Sławuta w 2019 rok roku

Codziennie
17:30
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:20
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

90,00 
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:20
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
Codziennie
19:00
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:40
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

93,24 
18:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:00
Krakowiec
Sławuta, Ukraina, Chmielnicki
01:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:50
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
03:25
Zborów
Zborów, Zborów
04:30
Poczajów
Dworzec autobusowy Pochaev, ul. Radyvylivska 78
05:00
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
05:50
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
06:55
Ostróg
Dworzec autobusowy Ostrog, prospekt Nezalezhnosti 166
07:15
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
07:40
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan
Codziennie
21:00
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:20
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

94,68 
20:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
04:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
05:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:25
Niecieszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
08:20
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:50
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

00:20
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

100,00 
11:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
14:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
19:55
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
21:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:20
Ostróg
Sklep Smak, al. Niezalezhnosti
23:55
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
00:20
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shepetivske ATP 16807
  • Neoplan(Free)
Codziennie
12:00
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

03:05
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

100,00 
12:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:05
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
12:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

03:00
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

100,00 
11:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
14:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
20:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Niecieszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
03:00
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, śro, czw, pią, sob, nie
17:30
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:20
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

100,00 
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
02:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
03:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
04:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:55
Zdołbunów
Sławuta, Ukraina, Chmielnicki
04:40
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
05:25
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
05:45
Ostróg
Pomnik żołnierzy-Afgańczyków, ul. Skhidna
06:00
Niecieszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
06:20
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

25.03, 26.03, 30.03, 01.04, 02.04...
16:10
12 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:35
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

100,06 
15:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
20:30
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
21:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
01:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
02:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
04:35
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.
  • Setra
Codziennie
17:30
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:20
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

100,08 
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
00:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
03:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
04:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:40
Krzemieniec
Stacja benzynowa WOG, ul. Liaturynskoi 17
05:25
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
05:45
Ostróg
Pizzeria Maestro, ul. Valowa
06:00
Niecieszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
06:20
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Sławuta
Do miasta Warszawa
Z miasta Sławuta
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży