Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Warszawa w 2019 rok roku

14:05
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
w drodze 10 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
06:50
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
w drodze 10 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
w drodze 9 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:45
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, pią, sob, nie
16:45
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
w drodze 10 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40
ВАРШАВА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
15:00
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
w drodze 14 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Warszawa w 2019 rok roku

śro, nie
14:05
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

00:55
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

76,97 
14:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
14:30
Netiszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
15:25
Ostróg
Sklep Smak, al. Niezalezhnosti
16:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:45
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
20:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
21:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:55
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.
  • Setra
Codziennie
06:50
10 godz. 40 min w drodze

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

17:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

90,97 
06:45
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
07:10
Netiszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
07:35
Ostróg
Sklep Smak, al. Niezalezhnosti
08:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
11:25
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
13:25
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
15:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shepetivske ATP 16807
  • Neoplan(Free)
Codziennie
13:30
9 godz. 10 min w drodze

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

22:40

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,52 
13:25
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
14:10
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
15:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:50
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
19:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
20:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, śro, czw, pią, sob, nie
16:45
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102,16 
16:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
17:05
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
––:––
Ostróg
Pomnik żołnierzy-Afgańczyków, ul. Skhidna
17:55
Shums'k
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
18:25
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
––:––
Zdołbunów
Warszawa, Polska, Mazowieckie
18:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:05
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
02:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
16:45
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102,16 
16:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
17:05
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
17:20
Ostróg
Pomnik żołnierzy-Afgańczyków, ul. Skhidna
17:55
Shums'k
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
18:25
Krzemieniec
Stacja benzynowa WOG, ul. Liaturynskoi 17
18:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:05
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
02:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
pon, śro
13:30
10 godz. 10 min w drodze

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

22:40

Warszawa

ВАРШАВА, null

110,83 
13:30
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
22:40
Warszawa
ВАРШАВА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КАС-ТРАНС
  • М3-ІІІ
Codziennie
15:00
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

05:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

111,96 
14:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
03:10
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:15
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Sławuta
Do miasta Warszawa
Do miasta Sławuta
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!