Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Wrocław - Sławuta

od 126 zł, 20 lis

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Sławuta

15:00
19 lis
w drodze 16 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:20
20 lis

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

127
15:00
19 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:20
Łódź
20:40
Warszawa
23:40
Lublin
02:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
04:15
Kowel
05:20
Łuck
06:25
Równe
07:25
Netiszyn
08:20
20 lis
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Sławuta
Do miasta Wrocław
Z miasta Sławuta