Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Sławuta w 2019 rok roku

15:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 17 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 18 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
DA, Pl. Shevchenki 13, Slavuta
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, nie

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Sławuta w 2019 rok roku

Codziennie
15:00
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:20
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

126,24 
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
04:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
05:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
08:20
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra
Codziennie
15:40
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:30
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

130,00 
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:15
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:30
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:00
Krasyłiw
Stacja benzynowa SHELL, autostrada N-03
10:25
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
11:10
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
11:30
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
15:40
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:30
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

130,10 
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:15
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:30
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:00
Krasyłiw
Stacja benzynowa SHELL, autostrada N-03
10:25
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
11:10
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
11:30
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
pon, wto, czw, nie
15:40
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:30
+1 dzień

Sławuta

DA, Pl. Shevchenki 13, Slavuta

140,00 
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
+1 dzień
Sławuta
DA, Pl. Shevchenki 13, Slavuta
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Sławuta
Do miasta Wrocław
Z miasta Sławuta
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!