Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Wrocław - Sławuta

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Sławuta

Najlepsza oferta

pon, pią
15:40
Czas przejazdu19 h. 50 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
119,00 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Sławuta w 2019 roku

pon, pią
15:40
Czas przejazdu19 h. 50 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
119,10 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu16 h. 25 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:25
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
122,40 
Przewoźnik: KAS-TRANS
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu17 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:20
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
151,56 
Przewoźnik: Kas-Trans
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu20 h. 25 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:25
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
220,00 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu20 h. 25 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:25
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
220,00 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, wto, śro
14:00
Czas przejazdu19 h. 30 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:30
+1 dzień
Sławuta
SLAVUTA, Dworzec PKS ul.Szewczenka 13
224,40 
Przewoźnik: PAS-TRANS
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Sławuta
Do miasta Wrocław
Z miasta Sławuta
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu