Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Kraśnik

Najlepsza oferta

Codziennie
01:20
Czas przejazdu03 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:55

Kraśnik

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 49

34,00 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Kraśnik w 2019 rok

pon, sob
08:30
Czas przejazdu03 h. 01 min

Warszawa

Warszawa, Plac Defilad 1

11:31

Kraśnik

Kraśnik, ul. Narutowicza

41,19 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu03 h. 01 min

Warszawa

Warszawa, Plac Defilad 1

16:16

Kraśnik

41,19 
Codziennie
16:25
Czas przejazdu03 h. 01 min

Warszawa

Warszawa, Plac Defilad 1

19:26

Kraśnik

41,19 
Codziennie
19:50
Czas przejazdu03 h. 01 min

Warszawa

Warszawa, Plac Defilad 1

22:51

Kraśnik

41,19 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kraśnik
Do miasta Warszawa
Z miasta Kraśnik
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu