Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Kraśnik – Lublin

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Kraśnik

Najlepsza oferta

pon, nie
20:30
Czas przejazdu12 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

20:42

Kraśnik

Przystanek, ul. Gabriela Narutowicza

7,35 

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Kraśnik w 2019 rok roku

Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:00

Kraśnik

Przystanek, ul. Gabriela Narutowicza

7,35 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu01 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

20:20

Kraśnik

Przystanek, ul. Gabriela Narutowicza

7,35 
pon, pią, sob, nie
07:20
Czas przejazdu01 h. 04 min

Lublin

Al. Tysiąclecia 6, Lublin

08:24

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
07:29
Czas przejazdu55 min

Lublin

Al. Sikorskiego, Lublin

08:24

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
07:34
Czas przejazdu50 min

Lublin

Al. Kraśnicka, Lublin

08:24

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
07:38
Czas przejazdu46 min

Lublin

Al. Kraśnicka, Lublin

08:24

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
09:40
Czas przejazdu01 h. 04 min

Lublin

Al. Tysiąclecia 6, Lublin

10:44

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
09:49
Czas przejazdu55 min

Lublin

Al. Sikorskiego, Lublin

10:44

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
09:54
Czas przejazdu50 min

Lublin

Al. Kraśnicka, Lublin

10:44

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
09:58
Czas przejazdu46 min

Lublin

Al. Kraśnicka, Lublin

10:44

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
14:55
Czas przejazdu01 h. 02 min

Lublin

Al. Tysiąclecia 6, Lublin

15:57

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
15:04
Czas przejazdu53 min

Lublin

Al. Sikorskiego, Lublin

15:57

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
15:09
Czas przejazdu48 min

Lublin

Al. Kraśnicka, Lublin

15:57

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
15:13
Czas przejazdu44 min

Lublin

Al. Kraśnicka, Lublin

15:57

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
18:15
Czas przejazdu01 h. 04 min

Lublin

Al. Tysiąclecia 6, Lublin

19:19

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
18:24
Czas przejazdu55 min

Lublin

Al. Sikorskiego, Lublin

19:19

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
18:29
Czas przejazdu50 min

Lublin

Al. Kraśnicka, Lublin

19:19

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
pon, pią, sob, nie
18:33
Czas przejazdu46 min

Lublin

Al. Kraśnicka, Lublin

19:19

Kraśnik

Narutowicza, Kraśnik

9,27 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu53 min

Lublin

Dworzec PKS (stanowisko 11), Lublin

07:53

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
07:05
Czas przejazdu48 min

Lublin

Al.Sikorskiego, Lublin

07:53

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
07:10
Czas przejazdu43 min

Lublin

Poczekajka, Lublin

07:53

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
07:13
Czas przejazdu40 min

Lublin

Szpital Wojewódzki (Al.Kraśnicka), Lublin

07:53

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
13:40
Czas przejazdu54 min

Lublin

Dworzec PKS (stanowisko 11), Lublin

14:34

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
13:45
Czas przejazdu49 min

Lublin

Al.Sikorskiego, Lublin

14:34

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
13:51
Czas przejazdu43 min

Lublin

Poczekajka, Lublin

14:34

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
13:54
Czas przejazdu40 min

Lublin

Szpital Wojewódzki (Al.Kraśnicka), Lublin

14:34

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu54 min

Lublin

Dworzec PKS (stanowisko 11), Lublin

17:39

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu49 min

Lublin

Al.Sikorskiego, Lublin

17:39

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
16:56
Czas przejazdu43 min

Lublin

Poczekajka, Lublin

17:39

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
16:59
Czas przejazdu40 min

Lublin

Szpital Wojewódzki (Al.Kraśnicka), Lublin

17:39

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

10,30 
Codziennie
05:20
Czas przejazdu49 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:09

Kraśnik

ul. Lubelska, Kraśnik

13,39 
Codziennie
05:29
Czas przejazdu40 min

Lublin

Al. Kraśnicka, Lublin

06:09

Kraśnik

ul. Lubelska, Kraśnik

13,39 
pon, wto, śro, czw
16:30
Czas przejazdu49 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

17:19

Kraśnik

ul. Lubelska, Kraśnik

13,39 
pon, wto, śro, czw
16:39
Czas przejazdu40 min

Lublin

Al. Kraśnicka, Lublin

17:19

Kraśnik

ul. Lubelska, Kraśnik

13,39 
pon, wto, sob, nie
04:00
Czas przejazdu55 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:55

Kraśnik

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 49

14,00 
Codziennie
12:35
Czas przejazdu01 h. 59 min

Lublin

Lotnisko Lublin, ul. Jana III Sobieskiego 1

14:34

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

30,90 
Codziennie
16:25
Czas przejazdu01 h. 14 min

Lublin

Lotnisko Lublin, ul. Jana III Sobieskiego 1

17:39

Kraśnik

Janowska (za rondem), Kraśnik

30,90 
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Kraśnik
Do miasta Lublin
Z miasta Kraśnik
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu