Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Warszawa – Kraśnik

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraśnik — Warszawa

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, czw
17:00
Czas przejazdu04 h. 20 min

Kraśnik

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 49

21:20

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

34,00 

Rozkład jazdy autobusów Kraśnik — Warszawa w 2019 rok roku

pon, wto, śro, pią, sob
03:18
Czas przejazdu03 h. 04 min

Kraśnik

ul. Narutowicza, Kraśnik

06:22

Warszawa

Plac Defilad 1, Warszawa

38,11 
pon, wto, śro, pią, sob
03:24
Czas przejazdu02 h. 58 min

Kraśnik

ul. Lubelska, Kraśnik

06:22

Warszawa

Plac Defilad 1, Warszawa

38,11 
Codziennie
11:18
Czas przejazdu03 h. 04 min

Kraśnik

ul. Narutowicza, Kraśnik

14:22

Warszawa

Plac Defilad 1, Warszawa

38,11 
Codziennie
11:24
Czas przejazdu02 h. 58 min

Kraśnik

ul. Lubelska, Kraśnik

14:22

Warszawa

Plac Defilad 1, Warszawa

38,11 
Codziennie
15:18
Czas przejazdu03 h. 04 min

Kraśnik

ul. Narutowicza, Kraśnik

18:22

Warszawa

Plac Defilad 1, Warszawa

38,11 
Codziennie
15:24
Czas przejazdu02 h. 58 min

Kraśnik

ul. Lubelska, Kraśnik

18:22

Warszawa

Plac Defilad 1, Warszawa

38,11 
Codziennie
07:18
Czas przejazdu03 h. 04 min

Kraśnik

ul. Narutowicza, Kraśnik

10:22

Warszawa

Plac Defilad 1, Warszawa

41,20 
Codziennie
07:24
Czas przejazdu02 h. 58 min

Kraśnik

ul. Lubelska, Kraśnik

10:22

Warszawa

Plac Defilad 1, Warszawa

41,20 
Popularne kierunki
Z miasta Kraśnik
Do miasta Warszawa
Do miasta Kraśnik
Z miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu