Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Włocławek — Charków w 2018 rok roku

12:50
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
Czas przejazdu 30 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
03:15
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
Czas przejazdu 27 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob
03:15
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
Czas przejazdu 28 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.12, 26.12, 31.12, 05.01, 10.01...
03:25
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
Czas przejazdu 28 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.12, 26.12, 31.12, 05.01, 10.01...
14:05
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
Czas przejazdu 29 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
14:05
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
Czas przejazdu 28 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
03:15
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
Czas przejazdu 27 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 30.12, 04.01, 09.01, 14.01, 19.01...
03:15
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
Czas przejazdu 28 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 27.12, 29.12...
W poniedziałki
12:50
Czas przejazdu 30 h. 50 min
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65

20:40
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22

150
12:50
Włocławek
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
20:40
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob
03:15
Czas przejazdu 27 h. 55 min
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65

08:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22

165
03:15
Włocławek
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
08:10
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.12, 26.12, 31.12, 05.01, 10.01...
03:15
Czas przejazdu 28 h. 30 min
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65

07:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

170
03:15
Włocławek
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
21:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
23:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
05:10
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
07:45
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.12, 26.12, 31.12, 05.01, 10.01...
03:25
Czas przejazdu 28 h. 50 min
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65

08:15
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

170
03:25
Włocławek
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
04:15
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
05:25
Sochaczew
"Dworzec autobusowy; ul. Henryka Sienkiewicza 4"
06:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
09:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
16:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
05:10
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
08:15
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
14:05
Czas przejazdu 29 h. 25 min
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65

19:30
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

203
14:05
Włocławek
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
14:15
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
14:50
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
17:40
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
19:30
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
14:05
Czas przejazdu 28 h. 25 min
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65

19:30
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

207
14:05
Włocławek
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
19:30
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

30.12, 04.01, 09.01, 14.01, 19.01...
03:15
Czas przejazdu 27 h. 55 min
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65

08:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22

211
03:15
Włocławek
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
11:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
14:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
21:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
05:10
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
08:10
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 27.12, 29.12...
03:15
Czas przejazdu 28 h. 30 min
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65

07:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

211
03:15
Włocławek
Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
21:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
23:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
05:10
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
07:45
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Charków
Z miasta Charków