Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Włocławek — Charków w 2019 rok roku

W poniedziałki
12:50
30 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65

20:40
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

150,00 
12:50
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
20:40
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
14.02, 19.02, 24.02, 05.04, 10.04...
03:25
27 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65

08:15
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

170,00 
03:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:25
Sochaczew
Dworzec autobusowy, ul. Henryka Sienkiewicza 4
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
16:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:35
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:15
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
16.02, 21.02, 26.02, 03.03, 08.03...
03:15
28 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65

07:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

170,09 
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:35
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:45
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
pon, wto, czw, sob
03:15
27 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65

08:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

195,70 
03:15
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
08:10
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
03:15
28 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65

08:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

198,10 
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
14:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:10
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
16.02, 21.02, 26.02, 03.03, 08.03...
03:15
28 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65

07:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

200,00 
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
17:15
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:10
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
07:45
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
16.02, 21.02, 26.02, 03.03, 08.03...
03:15
28 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65

08:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

200,00 
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
17:15
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:10
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
07:45
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
14.02, 19.02, 24.02, 01.03, 06.03...
03:15
28 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65

07:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

200,00 
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:45
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
wto, czw, nie
14:05
29 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65

19:30
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

205,44 
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
14:15
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
14:50
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
17:40
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
14:05
28 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Włocławek

Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65

19:30
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

206,04 
14:05
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
19:30
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Do miasta Charków
Z miasta Charków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!