Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Stalowa Wola — Łódź w 2018 rok roku

12:20
Dworzec autobusowy - Parking; ul. gen.Leopolda Okulickiego
Czas przejazdu 06 h. 53 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:13
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
12:20
Czas przejazdu 06 h. 53 min

Stalowa Wola

Dworzec autobusowy - Parking; ul. gen.Leopolda Okulickiego

19:13

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

51
12:20
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy - Parking; ul. gen.Leopolda Okulickiego
12:42
Gorzyce
"Gorzyce; Gorzyce"
12:58
Sandomierz
"Dworzec autobusowy; ul. 11 listopada 30"
13:24
Lipnik
"Przystanek autobusowy; Lipnik/9/01"
13:39
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
14:09
Łagów
"Przystanek; ul. Rynek 2"
15:00
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
15:59
Mniów
"Przystanek; ul. Kielecka 1"
16:17
Sielpia Wielka
"Przystanek; Sielpia Wielka"
16:34
Końskie
"Bank Spółdzielczy; ul. Zamkowa 2"
16:56
Żarnów
"Przystanek; pl. Piłsudskiego / Rynek"
17:08
Paradyż
"Bank Spółdzielczy; ul. Konecka"
17:26
Sulejów
"Przystanek; ul. Dworcowa"
17:36
Przygłów
"Przystanek; ul. Łęczyńska 1"
17:47
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
18:18
Tuszyn
"Przystanek; al. Jana Pawła II / ul. Poprzeczna"
19:13
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź