Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Stalowa Wola — Łódź w 2019 rok roku

Codziennie
12:20
6 godz. 53 min w drodze

Stalowa Wola

Dworzec autobusowy - Parking, ul. gen.Leopolda Okulickiego

19:13

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

51,00 
12:00
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy - Parking, ul. gen.Leopolda Okulickiego
12:42
Gorzyce
Przystanek, Urząd Gminy
12:58
Sandomierz
Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30
13:24
Lipnik
Przystanek autobusowy, Lipnik/9/01
13:39
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
14:09
Łagów
Przystanek, ul. Rynek 2
15:00
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
15:59
Mniów
Przystanek, ul. Kielecka 1
16:17
Sielpia Wielka
Przystanek, Sielpia Wielka
16:34
Końskie
Bank Spółdzielczy, ul. Zamkowa 2
16:56
Żarnów
Przystanek, pl. Piłsudskiego / Rynek
17:08
Paradyż
Bank Spółdzielczy, ul. Konecka
17:26
Sulejów
Przystanek, ul. Dworcowa
17:36
Przygłów
Przystanek, ul. Łęczyńska 1
17:47
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
18:18
Tuszyn
Przystanek, al. Jana Pawła II / ul. Poprzeczna
19:13
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!