Rozkład jazdy PKS Sandomierz – Stalowa Wola

13:30
25 kwi
14:05
25 kwi
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
Stalowa Wola, Dworzec Autobusowy
Kupić za
6,00
13:30
25 kwi
Sandomierz
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
09:30
Grójec
09:55
Białobrzegi
10:35
Radom
11:15
Iłża
11:50
Starachowice
12:15
Kunów
12:25
Ostrowiec Świętokrzyski
12:55
Opatów
13:30
Sandomierz
13:37
Sandomierz
13:45
Gorzyce
14:05
25 kwi
Stalowa Wola
Stalowa Wola, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:05
25 kwi
20:40
25 kwi
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
Stalowa Wola, Okulickiego-Parking
Kupić za
6,00
20:05
25 kwi
Sandomierz
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
17:25
Białobrzegi
17:55
Radom
18:00
Radom
18:35
Iłża
19:00
Kunów
19:10
Ostrowiec Świętokrzyski
19:35
Opatów
20:05
Sandomierz
20:12
Sandomierz
20:20
Gorzyce
20:37
Stalowa Wola
20:40
25 kwi
Stalowa Wola
Stalowa Wola, Okulickiego-Parking
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki