Bilety autobusowe

Sandomierz - Stalowa Wola

od 6 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Sandomierz – Stalowa Wola

13:30
19 wrz
w drodze 00 godz. 35 min

Sandomierz

Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30

14:05
19 wrz

Stalowa Wola

Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3

7
13:30
19 wrz
Sandomierz
Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30
09:30
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
09:55
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
10:35
Radom, Dworzec Autobusowy
11:15
Iłża, Dworzec Autobusowy
11:50
Starachowice, Dworzec Kolejowy
12:15
Kunów, ul. Ostrowiecka
12:25
Ostrowiec Świętokrzyski, Dworzec Autobusowy
12:55
Opatów, Dworzec Autobusowy
13:30
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
13:37
Sandomierz, ul. Lwowska
13:45
Gorzyce, Urząd Gminy
14:05
19 wrz
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:05
19 wrz
w drodze 00 godz. 35 min

Sandomierz

Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30

20:40
19 wrz

Stalowa Wola

Stalowa Wola, Stalowa Wola, Okulickiego-Parking

7
20:05
19 wrz
Sandomierz
Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30
17:25
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
17:55
Radom, ul. Kusocińskiego/Warszawska 02
18:00
Radom, Dworzec Autobusowy
18:35
Iłża, Dworzec Autobusowy
19:00
Kunów, ul. Ostrowiecka
19:10
Ostrowiec Świętokrzyski, Dworzec Autobusowy
19:35
Opatów, Dworzec Autobusowy
20:05
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
20:12
Sandomierz, ul. Lwowska
20:20
Gorzyce, Urząd Gminy
20:37
Stalowa Wola, Rynek 02
20:40
19 wrz
Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Okulickiego-Parking
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki