Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Sandomierz — Stalowa Wola w 2019 rok roku

pon, wto, śro, czw, pią, sob
13:30
35 min w drodze

Sandomierz

Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30

14:05

Stalowa Wola

Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3

7,35 
13:30
Sandomierz
Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30
14:05
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Polonus
pon, wto, śro, czw, pią, sob
20:05
35 min w drodze

Sandomierz

Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30

20:40

Stalowa Wola

Stalowa Wola, Stalowa Wola, Okulickiego-Parking

7,35 
20:05
Sandomierz
Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30
20:40
Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Okulickiego-Parking
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Polonus
Codziennie
15:25
35 min w drodze

Sandomierz

Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30

16:00

Stalowa Wola

Dworzec autobusowy - Parking, ul. gen.Leopolda Okulickiego

10,20 
15:24
Sandomierz
Dworzec autobusowy, ul. 11 listopada 30
15:36
Gorzyce
Przystanek, Urząd Gminy
16:00
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy - Parking, ul. gen.Leopolda Okulickiego
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży