Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Siedlce — Łuck w 2019 rok roku

18:55
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
Czas przejazdu 10 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
18:55
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
Czas przejazdu 10 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
18:55
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
Czas przejazdu 10 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
18:55
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
Czas przejazdu 09 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, czw, nie
18:55
Czas przejazdu 10 h. 15 min
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

181
18:55
Siedlce
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
18:55
Czas przejazdu 10 h. 15 min
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

181
18:55
Siedlce
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
18:55
Czas przejazdu 10 h. 15 min
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

181
18:55
Siedlce
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:55
Czas przejazdu 09 h. 15 min
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

192
18:55
Siedlce
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Siedlce
Do miasta Łuck
Z miasta Łuck
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!