Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Siedlce — Łuck w 2019 rok roku

pon, pią
19:10
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Siedlce

Sala koncertowa Podlasie MOK, ul. Henryka Sienkiewicza 63

03:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

55,00 
19:00
Siedlce
Sala koncertowa Podlasie MOK, ul. Henryka Sienkiewicza 63
19:40
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Józefa Piłsudskiego 29
21:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
03:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
pon, pią
19:10
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Siedlce

Dw. PKS, ul. Sienkiewicza 63, Siedlce

03:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

64,00 
19:10
Siedlce
Dw. PKS, ul. Sienkiewicza 63, Siedlce
03:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
wto, czw, nie
18:55
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

186,47 
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
18:55
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

186,47 
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
18:55
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

186,47 
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Siedlce
Do miasta Łuck
Z miasta Łuck
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży