Bilety autobusoweRzym - Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rzym — Kraków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu19 h. 30 min
Rzym
autogrill Prenestina EST st.benz ENI, Rome
17:00
+1 dzień
Kraków
Mc Donald's , ul. Wadowicka 2a
297,23 
Przewoźnik: EURORES
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Rzym — Kraków w 2020 roku

W poniedziałki
23:30
Czas przejazdu21 h. 00 min
Rzym
Dworzec autobusowy Tburtina, ul. Largo Guido Mazzoni
20:30
+1 dzień
Kraków
Stacja paliw ARGE, ul. Pasternik 66
380,00 
Przewoźnik: TRANS-EUROPA
Ocena:
W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu23 h. 30 min
Rzym
Dworzec autobusowy Tburtina, ul. Largo Guido Mazzoni
09:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec Kolejowy Kraków Płaszów, plac Braci Dudzińskich 1
382,15 
Przewoźnik: MIS
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Rzym
Do miasta Kraków
Do miasta Rzym
Z miasta Kraków
Informacje o trasie autobusu Rzym — Kraków
3
Liczba autobusów w kierunku
21 godz. 20 min.
Szacowany czas podróży
10:00 — 09:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:30 — 20:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
342 — 399 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami