Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Rzym

Najlepsza oferta

W poniedziałki
06:30
Czas przejazdu20 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Mc Donald's , ul. Wadowicka 2a

03:00
+1 dzień

Rzym

Autogrill prenestina ovest st.benz.TOTAL ERG, Rome

199,00 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Rzym w 2019 roku

W poniedziałki
09:45
Czas przejazdu23 h. 45 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec Kolejowy Kraków Płaszów, plac Braci Dudzińskich 1

09:30
+1 dzień

Rzym

Tiburtina stan. Międzynarodowe nr 2, Rome

350,00 
W poniedziałki
10:45
Czas przejazdu21 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Stacja paliw ARGE, ul. Pasternik 66

07:55
+1 dzień

Rzym

Dworzec autobusowy Tburtina, ul. Largo Guido Mazzoni

367,50 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Rzym
Do miasta Kraków
Z miasta Rzym
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Kraków - Rzym

Autobus Kraków – Rzym, to doskonała alternatywa dla kosztownych lotów oraz podróży kolejowych. Przejazdy bezpośrednie organizowane są przez firmy: MIS, AGAT, EUROLINES POLSKA; wyróżnia je wysoki komfort podróży – regulowane fotele, klimatyzacja, Internet WI-FI, gniazdka elektryczne oraz konkurencyjna cena.

Pełna lista połączeń dostępna jest za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego BUSFOR; pamiętaj o możliwości zwrotu i pełnej refundacji ceny biletu.