Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rzym — Katowice w 2018 rok roku

22:45
STAZIONE TIBURTINA; Rome
Czas przejazdu 19 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:30
STAZIONE TIBURTINA; Rome
Czas przejazdu 20 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30+1 dzień
Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:00
Tiburtina stan. Międzynarodowe nr 2; Rome
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:30
Autogrill prenestina est st.benz AGIP; Rome
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
W poniedziałki
22:45
Czas przejazdu 19 h. 15 min
+1 dzień

Rzym

STAZIONE TIBURTINA; Rome

18:00
+1 dzień

Katowice

Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

380
22:45
Rzym
STAZIONE TIBURTINA; Rome
18:00
+1 dzień
Katowice
Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:30
Czas przejazdu 20 h. 00 min
+1 dzień

Rzym

STAZIONE TIBURTINA; Rome

19:30
+1 dzień

Katowice

Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

380
23:30
Rzym
STAZIONE TIBURTINA; Rome
19:30
+1 dzień
Katowice
Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Rzym

Tiburtina stan. Międzynarodowe nr 2; Rome

08:00
+1 dzień

Katowice

Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

389
10:00
Rzym
Tiburtina stan. Międzynarodowe nr 2; Rome
08:00
+1 dzień
Katowice
Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Rzym

Autogrill prenestina est st.benz AGIP; Rome

16:00
+1 dzień

Katowice

Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

389
21:30
Rzym
Autogrill prenestina est st.benz AGIP; Rome
16:00
+1 dzień
Katowice
Przystanek; plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EURORES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Rzym
Do miasta Katowice
Do miasta Rzym
Z miasta Katowice
Podróż powrotna: