Bilety autobusoweRzeszów - Gliwice

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rzeszów — Gliwice

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
22:30
Czas przejazdu03 h. 57 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
02:27
+1 dzień
Gliwice
Przystanek, plac Piastow 5
51,94 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Gliwice w 2020 roku

Codziennie
01:30
Czas przejazdu03 h. 57 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
05:27
Gliwice
Przystanek, plac Piastow 5
52,47 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
04:40
Czas przejazdu04 h. 20 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
09:00
Gliwice
Przystanek, plac Piastow 5
52,47 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
06:20
Czas przejazdu04 h. 20 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
10:40
Gliwice
Przystanek, plac Piastow 5
52,47 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
08:30
Czas przejazdu04 h. 20 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
12:50
Gliwice
Przystanek, plac Piastow 5
52,47 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
12:20
Czas przejazdu04 h. 35 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
16:55
Gliwice
Przystanek, plac Piastow 5
52,47 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu04 h. 07 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
22:27
Gliwice
Przystanek, plac Piastow 5
52,47 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Rzeszów
Informacje o trasie autobusu Rzeszów — Gliwice
7
Liczba autobusów w kierunku
4 godz. 13 min.
Szacowany czas podróży
01:30 — 05:27
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:30 — 02:27
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
51 — 54 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami