Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Równe — Użhorod

Najlepsza oferta

czw, sob
13:15
Czas przejazdu08 h. 15 min

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:30

Użhorod

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2

33,42 

Rozkład jazdy autobusów Równe — Użhorod w 2019 rok roku

pon, śro
13:15
Czas przejazdu07 h. 45 min

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:00

Użhorod

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2

33,43 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:30
+1 dzień

Użhorod

Dworzec kolejowy Uzhhorod, ul. Stancijna 9

75,20 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:00
+1 dzień

Użhorod

Dworzec kolejowy Uzhhorod, ul. Stancijna 9

75,20 
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Użhorod
Do miasta Równe
Z miasta Użhorod
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu