Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweRówne – Dniepr

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Równe — Dniepr

Najlepsza oferta

Codziennie
05:30
Czas przejazdu14 h. 35 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
83,89 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Równe — Dniepr w 2020 roku

W poniedziałki
20:30
Czas przejazdu14 h. 40 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:10
+1 dzień
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
88,08 
Przewoźnik: Rab T.B / Bus Trans
Autobus: VanHool T916 (free)(53)
Ocena:
Codziennie
06:30
Czas przejazdu14 h. 40 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
98,14 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
23.02, 26.02, 01.03, 04.03, 08.03...
09:45
Czas przejazdu16 h. 30 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:15
+1 dzień
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
142,62 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Dniepr
Do miasta Równe
Z miasta Dniepr

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu