Rozkład jazdy PKS Piła – Koszalin

02:55
22 kwi
05:05
22 kwi
Piła, Dworzec Autobusowy
Koszalin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
30,00
02:55
22 kwi
Piła
Piła, Dworzec Autobusowy
10:50
Krynica-Zdrój
10:51
Krynica-Zdrój
10:52
Krynica-Zdrój
10:53
Krynica-Zdrój
10:54
Krynica-Zdrój
10:56
Krynica-Zdrój
10:58
Krynica-Zdrój
11:00
Krynica-Zdrój
11:30
Wysowa-Zdrój
12:30
Gorlice
13:20
Jasło
15:00
Rzeszów
17:00
Kraśnik
18:10
Lublin
20:40
Warszawa
21:20
Warszawa
01:15
Poznań
02:55
Piła
04:00
Szczecinek
05:05
Koszalin
05:50
Ustronie Morskie
05:53
Ustronie Morskie
05:55
Ustronie Morskie
05:05
22 kwi
Koszalin
Koszalin, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:05
22 kwi
07:20
22 kwi
Piła, Dworzec Autobusowy
Koszalin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
30,00
05:05
22 kwi
Piła
Piła, Dworzec Autobusowy
16:31
Krynica-Zdrój
16:34
Krynica-Zdrój
16:35
Krynica-Zdrój
16:36
Krynica-Zdrój
16:38
Krynica-Zdrój
16:39
Krynica-Zdrój
16:40
Krynica-Zdrój
16:45
Krzyżówka
16:55
Łabowa
17:05
Frycowa
17:08
Nawojowa
17:14
Nowy Sącz
17:20
Nowy Sącz
17:32
Nowy Sącz
17:35
Nowy Sącz
17:37
Nowy Sącz
17:43
Dąbrowa
17:49
Tęgoborze
17:54
Łososina Dolna
17:58
Witowice Górne
18:00
Witowice Dolne
18:02
Wytrzyszczka
18:05
Czchów
18:07
Czchów
18:10
Jurków
18:20
Gnojnik
18:23
Uszew
18:26
Okocim
18:35
Brzesko
18:36
Brzesko
19:15
Kraków
19:17
Kraków
19:22
Kraków
19:24
Kraków
19:26
Kraków
19:29
Kraków
19:31
Kraków
19:35
Kraków
19:55
Kraków
20:02
Kraków
20:06
Kraków
21:10
Katowice
22:25
Częstochowa
00:25
Łódź
03:15
Poznań
05:00
Piła
06:15
Szczecinek
07:20
Koszalin
08:00
Ustronie Morskie
08:03
Ustronie Morskie
08:05
Ustronie Morskie
07:20
22 kwi
Koszalin
Koszalin, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Piła
Do miasta Piła
Z miasta Koszalin