Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweOstrawa - Brno

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ostrawa — Brno

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
10:30
Czas przejazdu02 h. 55 min
Ostrawa
Dworzec Autobusowy, ul. Vitkovicka 3083
13:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
43,02 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Ostrawa — Brno w 2021 roku

pon, śro
15:30
Czas przejazdu02 h. 55 min
Ostrawa
Ostrava - ÚAN, Ústřední autobusové nádraží Ostava, Vítkovická, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
18:25
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
46,57 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
Codziennie
18:25
Czas przejazdu02 h. 05 min
Ostrawa
Ostrava - ÚAN, Ústřední autobusové nádraží Ostava, Vítkovická, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
20:30
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
46,57 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
Codziennie
05:30
Czas przejazdu02 h. 55 min
Ostrawa
Dworzec Autobusowy, ul. Vitkovicka 3083
08:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
46,72 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu02 h. 55 min
Ostrawa
Dworzec Autobusowy, ul. Vitkovicka 3083
10:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
46,72 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu02 h. 55 min
Ostrawa
Dworzec Autobusowy, ul. Vitkovicka 3083
17:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
47,45 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Ostrawa
Do miasta Brno
Z miasta Brno
Informacje o trasie autobusu Ostrawa — Brno
6
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 46 min.
Szacowany czas podróży
05:30 — 08:25
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
18:25 — 20:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
39 — 45 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami