Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Mikołajów — Wrocław w 2019 rok roku

W poniedziałki
00:35
27 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

03:15
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

155,00 
00:35
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
03:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
Codziennie
07:10
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

155,00 
07:00
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
08:40
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
09:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
18:00
28 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

22:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

155,00 
17:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
19:10
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
00:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
pon, czw, sob
19:10
31 godz. 35 min w drodze
+2 dni

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

01:45
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

155,00 
19:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
01:45
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
W poniedziałki
01:25
27 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

03:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

164,80 
01:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
03:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
18:00
28 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

22:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

171,69 
17:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
19:10
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:05
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2
20:35
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2
00:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
22:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
15:50
26 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

18:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

176,09 
15:35
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
17:20
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
18:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:05
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
21:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
00:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.
wto, pią, nie
08:25
35 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

183,43 
08:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
10:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
08:25
36 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

184,62 
08:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Codziennie
07:10
26 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

08:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

190,76 
07:00
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
08:40
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
09:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
12.02, 15.02, 17.02, 22.02, 27.02...
18:00
28 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

22:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

191,94 
17:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
19:10
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
00:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
01:25
24 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

01:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

198,10 
01:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
03:05
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.3
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
01:25
26 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

03:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

198,10 
01:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
03:05
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.3
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
19:10
30 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

01:30
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

212,77 
18:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:20
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiv 15/1
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
02:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
02:50
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!