Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Mikołajów — Łódź w 2019 rok roku

Codziennie
01:25
27 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

183,43 
01:15
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
03:00
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
02:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
05:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
01:25
26 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

03:50
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

183,43 
01:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
02:10
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
02:55
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
03:50
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:25
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:50
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
08:25
28 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

195,17 
08:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
10:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
07:20
29 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

13:15
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

205,44 
07:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
09:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
13:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
16:45
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:15
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (20)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
19:10
36 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

08:00
+2 dni

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

249,46 
18:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:20
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiv 15/1
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
22:25
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
02:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
02:50
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
05:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
14:10
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
14:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
03:10
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:15
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
05:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:30
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
06:45
Bramki
Przystanek, ul. Łódzka 40
07:00
Sochaczew
Przystanek 04, pl. św. Dominika (ul. Płocka)
07:15
Łowicz
Przystanek, ul. Warszawska 9a
07:35
Głowno
Przystanek, ul. Łódzka 8
08:00
+2 dni
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (30)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
19:10
29 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

01:00
+2 dni

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

249,46 
18:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:20
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiv 15/1
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
01:00
+2 dni
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!