Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Mikołajów — Łódź w 2018 rok roku

07:45
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
Czas przejazdu 26 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
08:25
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
Czas przejazdu 28 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
01:25
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
Czas przejazdu 27 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:10
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
Czas przejazdu 29 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+2 dni
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
śro, nie
07:45
Czas przejazdu 26 h. 45 min
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21

10:30
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

174
07:45
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
10:15
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
10:40
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
14:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:20
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
20:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
23:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
01:00
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:30
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
04:30
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
05:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:25
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:30
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
08:25
Czas przejazdu 28 h. 20 min
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

193
08:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
10:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
01:25
Czas przejazdu 27 h. 35 min
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55

215
01:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
03:00
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
03:40
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
04:30
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:40
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
10:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
11:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:25
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
02:45
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
04:05
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
05:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:10
Czas przejazdu 29 h. 50 min
+2 dni

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21

01:00
+2 dni

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

247
19:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:20
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:45
Yuzhne
"Łódź; Polska, Łódzkie"
21:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5"
01:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
08:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
17:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
18:45
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
20:00
Nisko
"Przystanek; plac Wolności"
20:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy; ul. gen. Leopolda Okulickiego 3"
21:20
Sandomierz
"Zawichojska - Brama Opatowska; ul. Zawichojska"
21:55
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
23:05
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
00:20
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
01:00
+2 dni
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź