Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Mikołajów — Katowice

Najlepsza oferta

Codziennie
07:10
Czas przejazdu22 h. 10 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
145,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Mikołajów — Katowice w 2019 roku

Codziennie
07:10
Czas przejazdu23 h. 10 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
145,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
19:10
Czas przejazdu27 h. 50 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
22:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1
150,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
pon, śro, czw, pią
20:30
Czas przejazdu27 h. 05 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
22:35
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
164,17 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
W poniedziałki
00:35
Czas przejazdu24 h. 24 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
23:59
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
170,00 
Przewoźnik: IKSORA
Ocena:
pon, śro, sob
08:25
Czas przejazdu31 h. 30 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
14:55
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
174,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
We wtorki
04:00
Czas przejazdu27 h. 55 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
174,28 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
czw, sob, nie
04:00
Czas przejazdu27 h. 55 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
174,28 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
wto, pią, nie
08:25
Czas przejazdu31 h. 30 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
14:55
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
174,28 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
24.10, 29.10, 03.11, 08.11, 13.11...
18:00
Czas przejazdu24 h. 55 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
18:55
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
182,58 
Przewoźnik: Tchaikovsky B.Y.
Autobus: ЕОС
Ocena:
21.10, 23.10, 26.10, 28.10, 31.10...
18:00
Czas przejazdu24 h. 55 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
18:55
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
188,06 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
pon, czw, sob
04:10
Czas przejazdu29 h. 00 min
Mikołajów
Dworzec Autobusowy, ul. Zhovtnevyj 21, Mikołajów
08:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
190,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
22.10, 27.10...
18:00
Czas przejazdu24 h. 55 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
18:55
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
191,71 
Przewoźnik: Belous V.B.
Autobus: Сетра
Ocena:
25.10, 30.10, 04.11, 09.11, 14.11...
18:00
Czas przejazdu24 h. 55 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
18:55
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
192,04 
Przewoźnik: MV-Transbus
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, czw, sob
04:00
Czas przejazdu29 h. 10 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Południe, ul. Pogranychna 167
08:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
193,80 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
W poniedziałki
02:40
Czas przejazdu30 h. 00 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
07:40
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
199,18 
Przewoźnik: ARMAN
Autobus: VAN HOOL EOS 233
Ocena:
Codziennie
07:10
Czas przejazdu22 h. 00 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
05:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
199,18 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
13:45
Czas przejazdu22 h. 10 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
11:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
199,18 
Przewoźnik: Orion-Avto
Autobus: Neoplan.
Ocena:
W poniedziałki
05:10
Czas przejazdu27 h. 10 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
07:20
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
199,73 
Przewoźnik: ARMAN
Autobus: VAN HOOL EOS
Ocena:
Codziennie
07:20
Czas przejazdu27 h. 20 min
Mikołajów
Dw. PKS, pr. Bogoyavlensky 21, Mikołajów
09:40
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
200,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Codziennie
01:25
Czas przejazdu24 h. 00 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
205,16 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
01:25
Czas przejazdu23 h. 40 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
01:05
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
205,16 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Poza pon i wto
07:20
Czas przejazdu26 h. 10 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
09:30
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
213,70 
Przewoźnik: Lux - reisen
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
Codziennie
07:20
Czas przejazdu25 h. 55 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
09:15
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
215,78 
Przewoźnik: LUX-REISEN
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
Poza sob
19:10
Czas przejazdu26 h. 40 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
21:50
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
215,78 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W soboty
19:10
Czas przejazdu26 h. 40 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
21:50
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
222,25 
Przewoźnik: Lux - reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
01:25
Czas przejazdu25 h. 55 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
02:20
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
227,99 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu27 h. 25 min
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Bohojawlensky 21
20:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
227,99 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Katowice
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu