Bilety autobusowe

Katowice - Mikołajów

od 140 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Katowice – Mikołajów

18:05
19 wrz
w drodze 22 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:25
20 wrz

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

155
18:05
19 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:25
20 wrz
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
19 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:40
20 wrz

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

153
16:30
19 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:40
20 wrz
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
19 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Katowice

D.A., ul. P. Skragi 1

18:40
20 wrz

Mikołajów

ul. Żowtnewy 21

150
16:30
19 wrz
Katowice
D.A., ul. P. Skragi 1
18:40
20 wrz
Mikołajów
ul. Żowtnewy 21
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
19 wrz
w drodze 26 godz. 50 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

19:10
20 wrz

Mykolaiv

Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21

140
15:20
19 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
10:20
Niemirów
11:20
Hajsyn
12:30
Umań
16:30
Odessa
17:45
Yuzhne
18:05
Koblevo
19:10
20 wrz
Mykolaiv
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
19 wrz
w drodze 25 godz. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:20
20 wrz

Mikołajów

,

195
16:30
19 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:20
20 wrz
Mikołajów
,
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice