Rozkład jazdy PKS Lwów – Elbląg

23:00
10:00
16 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
ZKM, Plac Dworcowy
133,65
23:00
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:15
Lwów
00:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
Lublin
06:05
Warszawa
09:00
Ostróda
10:00
16 gru
Elbląg
ZKM, Plac Dworcowy
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
10:00
16 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
ZKM, Plac Dworcowy
133,65
23:25
15 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
Lublin
06:05
Warszawa
09:00
Ostróda
10:00
16 gru
Elbląg
ZKM, Plac Dworcowy
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
10:00
16 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dw. PKS Al. Grunwaldzka 61 st. międz.
135,00
23:00
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dw. Autobus. 8, ul. Dworcowa 1
10:00
16 gru
Elbląg
Dw. PKS Al. Grunwaldzka 61 st. międz.
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
10:00
16 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
EHL'BLONH
162,42
23:00
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
10:00
16 gru
Elbląg
EHL'BLONH
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
10:00
16 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
EHL'BLONH
162,42
23:25
15 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
10:00
16 gru
Elbląg
EHL'BLONH
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Elbląg
Do miasta Lwów
Z miasta Elbląg
Odwrotny kierunek:

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.