Rozkład jazdy PKS Lublin – Truskawiec

20:45
18 sty
07:40
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec Autobusowy Truskawiec , ulica Drochobyczska , budynek 35
Kupić za
53,50
20:45
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
Lwów
06:15
ulica Stryiska; dom 109
07:25
Drohobycz
07:40
19 sty
Truskavets
Dworzec Autobusowy Truskawiec , ulica Drochobyczska , budynek 35
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Lublin – Truskawiec

20:45
18 sty
07:40
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec Autobusowy Truskawiec , ulica Drochobyczska , budynek 35
Kupić za
53,50
20:45
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
Lwów
06:15
ulica Stryiska; dom 109
07:25
Drohobycz
07:40
19 sty
Truskavets
Dworzec Autobusowy Truskawiec , ulica Drochobyczska , budynek 35
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
18 sty
07:40
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec Autobusowy Truskawiec , ulica Drochobyczska , budynek 35
Kupić za
53,50
20:45
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
Lwów
06:15
ulica Stryiska; dom 109
07:25
Drohobycz
07:40
19 sty
Truskavets
Dworzec Autobusowy Truskawiec , ulica Drochobyczska , budynek 35
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
18 sty
07:40
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec Autobusowy Truskawiec , ulica Drochobyczska , budynek 35
Kupić za
53,50
20:45
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
ulica Stryiska; dom 109
07:25
Drohobycz
07:40
19 sty
Truskavets
Dworzec Autobusowy Truskawiec , ulica Drochobyczska , budynek 35
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.