Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Hajsyn w 2019 rok roku

20:45
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
20:45
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
16:50
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 17 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:20+1 dzień
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:45
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6

13:55
+1 dzień

Hajsyn

Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129

119
20:45
Lublin
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
13:55
+1 dzień
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6

13:55
+1 dzień

Hajsyn

Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129

119
20:45
Lublin
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
13:55
+1 dzień
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:50
Czas przejazdu 17 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6

11:20
+1 dzień

Hajsyn

Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A

120
16:50
Lublin
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
02:35
Netiszyn
"Hajsyn; Ukraina, Winnicki"
03:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
03:30
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
04:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
05:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
09:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
10:20
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
11:20
+1 dzień
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
20:45
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6

13:55
+1 dzień

Hajsyn

Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129

126
20:45
Lublin
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
13:55
+1 dzień
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Podróż powrotna: