Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Hajsyn w 2019 rok roku

Codziennie
16:50
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

11:20
+1 dzień

Hajsyn

Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A

120,00 
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Niecieszyn
Hajsyn, Ukraina, Winnicki
03:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
03:30
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
04:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
05:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
+1 dzień
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, czw, nie
20:45
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

13:55
+1 dzień

Hajsyn

Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129

121,92 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
+1 dzień
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
20:45
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

13:55
+1 dzień

Hajsyn

Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129

121,92 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
+1 dzień
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
20:45
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

13:55
+1 dzień

Hajsyn

Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129

125,46 
20:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
13:55
+1 dzień
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży