Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Czernihów w 2018 rok roku

10:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 15 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Czernihów; prospekt Peremohy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Czernihów; prospekt Peremohy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
19:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Czernihów; prospekt Peremohy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.12, 28.12, 04.01, 11.01, 18.01...
19:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dw. Autobusowy, ul. Peremohy 3; Czernihów
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
Codziennie
10:00
Czas przejazdu 15 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

01:35
+1 dzień

Czernihów

Dworzec autobusowy Czernihów; prospekt Peremohy 3

95
10:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
11:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
13:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
14:45
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
16:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
19:00
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
20:25
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
23:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
23:40
Brovari
"Dworzec kolejowy; ul. Stepana Bandery 18"
01:35
+1 dzień
Czernihów
Dworzec autobusowy Czernihów; prospekt Peremohy 3
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kmіto Ja.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
23:50
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

15:35
+1 dzień

Czernihów

Dworzec autobusowy Czernihów; prospekt Peremohy 3

95
23:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
00:50
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
04:45
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
06:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:05
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
10:25
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
13:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
13:35
Brovari
"Dworzec kolejowy; ul. Stepana Bandery 18"
15:35
+1 dzień
Czernihów
Dworzec autobusowy Czernihów; prospekt Peremohy 3
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ 22360
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kmіto Ja.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.12, 28.12, 04.01, 11.01, 18.01...
19:30
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

12:00
+1 dzień

Czernihów

Dworzec autobusowy Czernihów; prospekt Peremohy 3

110
19:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
22:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
00:25
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
01:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
03:10
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
06:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
08:50
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
12:00
+1 dzień
Czernihów
Dworzec autobusowy Czernihów; prospekt Peremohy 3
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mixs Trading LTD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
19:30
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

12:00
+1 dzień

Czernihów

Dw. Autobusowy, ul. Peremohy 3; Czernihów

145
19:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
12:00
+1 dzień
Czernihów
Dw. Autobusowy, ul. Peremohy 3; Czernihów
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MIXS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Czernihów
Do miasta Lublin