Rozkład jazdy PKS Lublin – Berdiańsk

20:45
28 sie
03:10
30 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Kupić za
190,74
20:45
28 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
Kijów
13:05
Boryspol
13:55
Perejesław Chmielnicki
14:50
Złotonosza
18:00
Krzemieńczuk
19:20
Werchniodniprowsk
19:55
Kam'yans'ke
21:10
Dnipro
22:55
Zaporoże
01:00
Melitopol
03:10
30 sie
Berdiansk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
28 sie
03:10
30 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Kupić za
190,74
20:45
28 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
Kijów
13:05
Boryspol
13:55
Perejesław Chmielnicki
14:50
Złotonosza
18:00
Krzemieńczuk
19:20
Werchniodniprowsk
19:55
Kam'yans'ke
21:10
Dnipro
22:55
Zaporoże
01:00
Melitopol
03:10
30 sie
Berdiansk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
28 sie
03:10
30 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Kupić za
190,74
20:45
28 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
Kijów
13:05
Boryspol
13:55
Perejesław Chmielnicki
14:50
Złotonosza
18:00
Krzemieńczuk
19:20
Werchniodniprowsk
19:55
Kam'yans'ke
21:10
Dnipro
22:55
Zaporoże
01:00
Melitopol
03:10
30 sie
Berdiansk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
28 sie
03:10
30 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Kupić za
190,74
20:45
28 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
Kijów
13:05
Boryspol
13:55
Perejesław Chmielnicki
14:50
Złotonosza
18:00
Krzemieńczuk
19:20
Werchniodniprowsk
19:55
Kam'yans'ke
21:10
Dnipro
22:55
Zaporoże
01:00
Melitopol
03:10
30 sie
Berdiansk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin