Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Berdiańsk w 2019 rok roku

00:40
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 23 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Kompleks sportowy, Melitopílske shose 27
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 27.01, 03.02, 10.02, 17.02, 24.02...
20:45
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 30 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+2 dni
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
20:45
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 30 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+2 dni
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
20:45
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 30 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+2 dni
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
20:45
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 30 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+2 dni
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
20:45
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 30 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+2 dni
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
20:45
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 29 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+2 dni
BERDYANSK, Dworzec autobusowy pr. Zachodniy 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Berdiańsk w 2019 rok roku

27.01, 03.02, 10.02, 17.02, 24.02...
00:40
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

00:30
+1 dzień

Berdiańsk

Kompleks sportowy, Melitopílske shose 27

154,69 
00:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:25
Kowel
Przystanek autobusowy "Kovelsilmash", ulica Varshavskaya; dom 1
06:45
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
08:00
Równe
Dworzec autobusowy Czajka, ul. Haharina 16B
10:15
Żytomierz
Przystanek, pl. Peremohy 3
12:15
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B
12:45
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B
16:30
Połtawa
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
17:30
Krasnohrad
Dworzec autobusowy Krasnohrad, ul. Poltavska 91
19:20
Nowomoskowsk
Przystanek, ul. Hetmanska 34
20:00
Dnipro
Cyrk, ul. Siczeslawska Naberezhna 29A
21:20
Zaporoże
Przystanek, ploshcha Svobody
00:30
+1 dzień
Berdiańsk
Kompleks sportowy, Melitopílske shose 27
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.
  • King Long
wto, czw, nie
20:45
30 godz. 25 min w drodze
+2 dni

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

03:10
+2 dni

Berdiańsk

Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4

210,94 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Boryspol, Boryspol
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:55
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
01:00
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
03:10
+2 dni
Berdiańsk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
20:45
30 godz. 25 min w drodze
+2 dni

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

03:10
+2 dni

Berdiańsk

Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4

210,94 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:55
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
01:00
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
03:10
+2 dni
Berdiańsk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
20:45
30 godz. 25 min w drodze
+2 dni

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

03:10
+2 dni

Berdiańsk

Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4

210,94 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:55
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
01:00
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
03:10
+2 dni
Berdiańsk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W soboty
20:45
30 godz. 25 min w drodze
+2 dni

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

03:10
+2 dni

Berdiańsk

Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4

210,94 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
15:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:55
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
01:00
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
03:10
+2 dni
Berdiańsk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
20:45
30 godz. 25 min w drodze
+2 dni

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

03:10
+2 dni

Berdiańsk

Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4

210,94 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:55
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
01:00
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
03:10
+2 dni
Berdiańsk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, wto, śro, pią
20:45
29 godz. 25 min w drodze
+2 dni

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

03:10
+2 dni

Berdiańsk

BERDYANSK, Dworzec autobusowy pr. Zachodniy 4

221,34 
20:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:10
+2 dni
Berdiańsk
BERDYANSK, Dworzec autobusowy pr. Zachodniy 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!