Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Konin - Połtawa

od 206 zł, 12 gru

Rozkład jazdy autobusów Konin — Połtawa w 2018 rok roku

13:10
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
Czas przejazdu 28 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
13:10
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
Czas przejazdu 27 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
wto, czw, nie
13:10
Czas przejazdu 28 h. 30 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

204
13:10
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
14:15
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
14:50
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
13:10
Czas przejazdu 27 h. 30 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

207
13:10
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Połtawa
Do miasta Konin
Z miasta Połtawa
Podróż powrotna: