Bilety autobusoweGdynia - Lublin

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Gdynia — Lublin

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
21:00
Czas przejazdu09 h. 16 min
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
06:16
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
97,85 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Gdynia — Lublin w 2020 roku

Codziennie
07:30
Czas przejazdu13 h. 45 min
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
109,06 
Przewoźnik: Openline
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Gdynia
Do miasta Lublin
Do miasta Gdynia
Z miasta Lublin
Informacje o trasie autobusu Gdynia — Lublin
2
Liczba autobusów w kierunku
11 godz. 30 min.
Szacowany czas podróży
07:30 — 21:15
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:00 — 06:16
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
102 — 10500 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Autobus Gdynia Lublin. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Gdynia Lublin - informacje o podróży

Lublin i Gdynię dzieli dystans wynoszący około 600 kilometrów. Dojazd do stolicy województwa lubelskiego trwa zazwyczaj od 9 do 13 godzin, jednak kwestia ta zależy od wybranej daty, przewoźnika oraz utrudnień występujących podczas podróży.

Obecnie na trasie z Gdyni do Lublina kursują autobusy firm Openline, BP Tour, Flixbus i Modultrans.

Jak dojechać pociągiem z Gdyni do Lublina? Gdynia Lublin PKP

PKP Intercity umożliwia dojechanie pociągiem na trasie Gdynia - Lublin. Podróż trwa ok. 7,5 godziny, a bilet na pociąg kosztuje w granicach 70zł.

Podróż autokarem z Gdyni do Lublina

Podróż z Gdyni do Lublina zaczyna się na dworcu autobusowym przy Placu Konstytucji. Tuż obok znajduje się dworzec kolejowy, na którym zlokalizowano liczne udogodnienia, takie jak kasy biletowe, poczekalnie, punkty usługowe i liczne lokale gastronomiczne.

Dzięki temu podróżni są w stanie oczekiwać na odjazd autobusu w sposób komfortowy i zaopatrzyć się w niezbędne artykuły przed wyjazdem. Dojazd na dworzec autobusowy w Gdyni jest możliwy dzięki autobusom miejskim o numerach 102, 146, 170, 173, 190, 194, 204, 209 i 282 oraz trolejbusom o numerach 20, 22, 23, 24, 30 lub 710.

Przyjazd do Lublina - dworzec autobusowy w Lublinie

Autobusy Gdynia Lublin zatrzymują się na dworcu autobusowym przy Alei Tysiąclecia 6. W tym miejscu zlokalizowano budynek mieszczący w sobie przestronną poczekalnię z wygodnymi krzesełkami, toalety, centrum handlowe z licznymi lokalami gastronomicznymi oraz darmową sieć Wi-Fi.

W niewielkiej odległości od dworca znajduje się również przystanek autobusowy oraz baza rowerów miejskich, za pomocą których można dostać się w dalsze zakątki miasta. Z tej lokalizacji możliwy jest również dojazd bezpośrednio na lotnisko w Lublinie za pomocą pociągu zatrzymującego się na pobliskiej stacji Lublin Północ.

Co warto zobaczyć w Lublinie?

Z Gdyni do Lublina podróżują zarówno studenci, jak i całe rodziny z dziećmi chcące zwiedzić miasto. Podróż w tym kierunku jest popularna również wśród osób załatwiających sprawy osobiste oraz przesiadających się podczas dłuższej trasy.

Lublin jest jednym z większych polskich miast, dlatego na jego terenie znaleźć można liczne miejsca warte zobaczenia. Doskonałym przykładem takiej lokalizacji jest Państwowe Muzeum na Majdanku upamiętniające ofiary obozów koncentracyjnych.

Najciekawsze atrakcje w Lublinie

Będąc w mieście można zobaczyć również znaną Fontannę Multimedialną, którą najlepiej oglądać po zmroku. W mieście znajduje się także popularna Królewska Trasa otoczona pięknymi kamieniczkami skrywającymi kawiarenki warte odwiedzenia.

Na terenie Lublina znajdują się również miejsca stworzone przez naturę lub z jej udziałem, takie jak Jezioro Zemborzyckie czy miejscowy ogród botaniczny. Dzięki temu miasto trafia w gusta osób lubiących spędzanie czasu nad zbiornikami wodnymi lub oglądanie różnych rodzajów roślin rosnących w naszej strefie klimatycznej.