Rozkład jazdy PKS Gdańsk – Połtawa

14:00
21 sty
17:35
22 sty
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
228,92
14:00
21 sty
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
15:30
Grudziądz
16:20
Bydgoszcz
17:20
Toruń
18:20
Włocławek
19:20
Kutno
22:00
Warszawa
00:30
Lublin
01:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Kowel
05:45
Łuck
07:05
Równe
10:25
Żytomierz
12:35
Kijów
13:10
Kijów
17:35
22 sty
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 sty
05:10
23 sty
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
PKS „Połtawa”, Velikotirnovskaya Ulica; dom 7
Kupić za
200,00
23:30
21 sty
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
05:10
23 sty
Połtawa
PKS „Połtawa”, Velikotirnovskaya Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Gdańsk – Połtawa

08:55
21 sty
16:25
22 sty
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
PKS „Połtawa”, Velikotirnovskaya Ulica; dom 7
Kupić za
190,76
08:55
21 sty
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
09:35
Tczew
10:55
Grudziądz
12:25
Bydgoszcz
13:25
Toruń
14:30
Włocławek
17:10
Warszawa
20:45
Lublin
22:15
Zamość
23:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
04:40
Łuck
05:50
Równe
07:25
Nowogród Wołyński
08:40
Żytomierz
11:20
Kijów
12:05
Boryspol
14:25
Łubnie
16:25
22 sty
Poltava
PKS „Połtawa”, Velikotirnovskaya Ulica; dom 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Połtawa
Do miasta Gdańsk
Z miasta Połtawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.