Rozkład jazdy PKS Ełk – Warszawa

08:30
17 sty
12:32
17 sty
Ełk, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
42,00
08:30
17 sty
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
07:40
Augustów
07:45
Augustów
08:30
Ełk
08:34
Ełk
08:37
Ełk
09:02
Grajewo
09:17
Szczuczyn
10:00
Łomża
11:40
Emilianów
12:00
Warszawa
12:10
Warszawa
12:20
Warszawa
12:32
Warszawa
12:45
Warszawa
12:32
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:55
17 sty
14:57
17 sty
Ełk, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
42,00
10:55
17 sty
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
10:05
Augustów
10:10
Augustów
10:55
Ełk
10:59
Ełk
11:02
Ełk
11:27
Grajewo
12:02
Stawiski
12:25
Łomża
14:05
Emilianów
14:25
Warszawa
14:35
Warszawa
14:45
Warszawa
14:57
Warszawa
14:57
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:35
17 sty
16:30
17 sty
Ełk, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
29,00
11:35
17 sty
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
10:35
Kowale Oleckie
10:53
Olecko
10:55
Olecko
11:25
Ełk
11:40
Ełk
11:43
Ełk
12:01
Prostki
12:08
Grajewo
12:28
Szczuczyn
12:50
Stawiski
13:15
Łomża
14:05
Śniadowo
14:35
Ostrów Mazowiecka
15:50
Warszawa
16:00
Warszawa
16:20
Warszawa
16:30
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
17 sty
17:52
17 sty
Ełk, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
42,00
13:50
17 sty
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
13:00
Augustów
13:05
Augustów
13:50
Ełk
13:54
Ełk
13:57
Ełk
14:22
Grajewo
14:37
Szczuczyn
15:20
Łomża
17:00
Emilianów
17:20
Warszawa
17:30
Warszawa
17:40
Warszawa
17:52
Warszawa
18:05
Warszawa
17:52
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
17 sty
21:22
17 sty
Ełk, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
42,00
17:20
17 sty
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
16:30
Augustów
16:35
Augustów
17:20
Ełk
17:24
Ełk
17:27
Ełk
17:52
Grajewo
18:07
Szczuczyn
18:29
Stawiski
18:51
Łomża
20:50
Warszawa
21:00
Warszawa
21:10
Warszawa
21:22
Warszawa
21:22
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:43
17 sty
03:37
18 sty
Ełk, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
45,00
23:43
17 sty
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
22:45
Kowale Oleckie
23:05
Olecko
22:26
Suwałki
22:55
Augustów
23:00
Augustów
23:43
Ełk
23:47
Ełk
23:50
Ełk
00:15
Grajewo
00:30
Szczuczyn
00:52
Stawiski
01:15
Łomża
02:45
Emilianów
03:05
Warszawa
03:15
Warszawa
03:25
Warszawa
03:37
Warszawa
03:50
Warszawa
03:37
18 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Ełk
Do miasta Ełk
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.