Rozkład jazdy PKS Ełk – Warszawa

03:18
23 maj
07:22
23 maj
Ełk, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
39,69
03:18
23 maj
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
02:30
Augustów
02:35
Augustów
03:18
Ełk
03:22
Ełk
03:25
Ełk
03:50
Grajewo
04:05
Szczuczyn
04:27
Stawiski
04:50
Łomża
06:30
Emilianów
06:50
Warszawa
07:00
Warszawa
07:10
Warszawa
07:22
Warszawa
07:35
Warszawa
07:22
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:55
23 maj
10:07
23 maj
Ełk, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
39,69
05:55
23 maj
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
04:57
Kowale Oleckie
05:20
Olecko
05:55
Ełk
05:59
Ełk
06:02
Ełk
06:27
Grajewo
07:02
Stawiski
07:25
Łomża
09:15
Emilianów
09:35
Warszawa
09:45
Warszawa
09:55
Warszawa
10:07
Warszawa
10:20
Warszawa
10:07
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
23 maj
12:32
23 maj
Ełk, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
39,69
08:30
23 maj
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
07:40
Augustów
07:45
Augustów
08:30
Ełk
08:34
Ełk
08:37
Ełk
09:02
Grajewo
09:17
Szczuczyn
10:00
Łomża
11:40
Emilianów
12:00
Warszawa
12:10
Warszawa
12:20
Warszawa
12:32
Warszawa
12:45
Warszawa
12:32
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:55
23 maj
14:57
23 maj
Ełk, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
39,69
10:55
23 maj
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
10:05
Augustów
10:10
Augustów
10:55
Ełk
10:59
Ełk
11:02
Ełk
11:27
Grajewo
12:02
Stawiski
12:25
Łomża
14:05
Emilianów
14:25
Warszawa
14:35
Warszawa
14:45
Warszawa
14:57
Warszawa
15:10
Warszawa
14:57
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:35
23 maj
16:30
23 maj
Ełk, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
30,45
11:35
23 maj
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
10:35
Kowale Oleckie
10:53
Olecko
10:55
Olecko
11:25
Ełk
11:40
Ełk
11:43
Ełk
12:01
Prostki
12:08
Grajewo
12:28
Szczuczyn
12:50
Stawiski
13:15
Łomża
14:05
Śniadowo
14:35
Ostrów Mazowiecka
15:50
Warszawa
16:00
Warszawa
16:20
Warszawa
16:30
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
23 maj
17:52
23 maj
Ełk, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
39,69
13:50
23 maj
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
13:00
Augustów
13:05
Augustów
13:50
Ełk
13:54
Ełk
13:57
Ełk
14:22
Grajewo
14:37
Szczuczyn
15:20
Łomża
17:00
Emilianów
17:20
Warszawa
17:30
Warszawa
17:40
Warszawa
17:52
Warszawa
18:05
Warszawa
17:52
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
23 maj
21:22
23 maj
Ełk, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
39,69
17:20
23 maj
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
16:30
Augustów
16:35
Augustów
17:20
Ełk
17:24
Ełk
17:27
Ełk
17:52
Grajewo
18:07
Szczuczyn
18:29
Stawiski
18:51
Łomża
20:50
Warszawa
21:00
Warszawa
21:10
Warszawa
21:22
Warszawa
21:22
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:43
23 maj
03:37
24 maj
Ełk, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
47,25
23:43
23 maj
Ełk
Ełk, Dworzec Autobusowy
22:45
Kowale Oleckie
23:05
Olecko
22:26
Suwałki
22:55
Augustów
23:00
Augustów
23:43
Ełk
23:47
Ełk
23:50
Ełk
00:15
Grajewo
00:30
Szczuczyn
00:52
Stawiski
01:15
Łomża
02:45
Emilianów
03:05
Warszawa
03:15
Warszawa
03:25
Warszawa
03:37
Warszawa
03:50
Warszawa
03:37
24 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Ełk
Do miasta Warszawa
Do miasta Ełk
Z miasta Warszawa